• Informacje na temat:

  james blunt

Artykuły na temat: james blunt
 • James Blunt będzie ojcem!

  James Blunt (41 l.) i jego żona zostaną rodzicami!

 • Nudziarz James Blunt

  Były lider Oasis Noel Gallagher nie byłby sobą, gdyby zapowiadając nową płytę, nie obraził przy okazji innej gwiazdy. Padło na Jamesa Blunta.

 • James Blunt wziął ślub w sekrecie!

  James Blunt (40 l.) poślubił swoją ukochaną, Sofię Wellesley. Para pobrała się na Majorce.

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • James Blunt zakochany?

  James Blunt zauroczony - takie spekulacje wywołała obecność Jessicy Sutty, byłej gwiazdy zespołu Pussycat Dolls, na wspólnej imprezie z brytyjskim piosenkarzem.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Księżniczka obawia się...Meghan Markle! Zakłóci jej ślub?!

  ...wieczornego przyjęcia weselnego. Eugenia chciała, żeby na tej liście pojawiło się wiele znanych nazwisk. Dlatego pojawią się, m.in. David i Victoria Beckhamowie, George i Amal Clooney, piosenkarz James Blunt z żoną. Wśród gwiazd muzycznych, które mają zadbać o dobry nastrój gości wymienia się wokalistkę Ellie Goulding i piosenkarza Robbie’go Williamsa. Może nie będzie to ślub stulecia, ale ceremonia...

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • ​Te piosenki skradły serca fanów seriali!

  James Blunt czy Coldplay oraz motywy muzyczne serialu autorstwa Łukasza Targosza. My prezentujemy wam utwór, który zachwycił widzów czwartej transzy przygód Agaty Przybysz. Bovska - "Składak(...) kompromisów, w tradycji bluesowej, do której mam ogromną estymę". David O'Dowda - "All Alone" A. Void i James Mclean - "Home" "Na dobre i na złe" sięga po muzykę zagraniczną niszowych autorów, która...

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

Zdjęcia na temat: james blunt