• Informacje na temat:

  james blunt koncert polska

Artykuły na temat: james blunt koncert polska
 • ​Te piosenki skradły serca fanów seriali!

  James Blunt czy Coldplay oraz motywy muzyczne serialu autorstwa Łukasza Targosza. My prezentujemy wam utwór, który zachwycił widzów czwartej transzy przygód Agaty Przybysz. Bovska - "Składak(...) kompromisów, w tradycji bluesowej, do której mam ogromną estymę". David O'Dowda - "All Alone" A. Void i James Mclean - "Home" "Na dobre i na złe" sięga po muzykę zagraniczną niszowych autorów, która...

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • James Blunt ponownie w Polsce

  3 października w Hali Torwar w Warszawie wystąpi James Blunt, pamiętany z wielkiego przeboju "You're Beautiful".

 • James Blunt gwiazdą Life Festival w Oświęcimiu

  18 czerwca podczas finałowego koncertu drugiej edycji Life Festival, na stadionie MOSiR w Oświęcimiu wystąpi James Blunt, pamiętany z wielkiego przeboju "You're Beautiful" .

 • To będzie wyjątkowy tydzień

  Przyzwyczailiśmy się już, że do Polski przyjeżdżają zagraniczne gwiazdy. Jednak natężenie koncertów w nadchodzącym tygodniu nawet tych najbardziej przyzwyczajonych przyprawi o ból głowy.

 • Matisyahu: To będzie mocne przeżycie

  Przed występem na Life Festival Matisyahu opowiedział o swoich inspiracjach, wspomnieniach z Polski oraz oczekiwaniach związanych z koncertem w Oświęcimiu.

 • Przed Life Festival Oświęcim: Katie Melua dla pacjentów

  16 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie w ramach charytatywnego koncertu "Life dla pacjentów" wystąpi Katie Melua.

 • Płyty pod choinkę

  Płyty bez wątpienia znajdują się w czołówce zestawienia najczęściej kupowanych prezentów pod choinkę. Być może wkrótce to się zmieni, gdyż klasyczne albumy coraz żwawiej wypiera muzyka na nośnikach cyfrowych. Tak czy inaczej płyty CD wciąż jednak stanowią świetny prezent bożonarodzeniowy, a my chcemy pokazać wam, na które warto zwrócić w tym roku uwagę przy wyborze prezentu dla najbliższych.

 • Spotkaj się z Katie Melua!

  W niedzielę (16 czerwca) w Sali Kongresowej w Warszawie w ramach charytatywnego koncertu "Life dla pacjentów" wystąpi Katie Melua.

 • MTV EMA: Na czerwonym dywanie

  W czwartek, 3 listopada, o godzinie 21. w Lizbonie rozpocznie się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, prezenterzy MTV przepytywali na czerwonym dywanie gwiazdy, które pojawiły się w stolicy Portugalii.

Wideo na temat: james blunt koncert polska
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...