• Informacje na temat:

  james blunt koncerty w polsce

Artykuły na temat: james blunt koncerty w polsce
 • To będzie wyjątkowy tydzień

  Przyzwyczailiśmy się już, że do Polski przyjeżdżają zagraniczne gwiazdy. Jednak natężenie koncertów w nadchodzącym tygodniu nawet tych najbardziej przyzwyczajonych przyprawi o ból głowy.

 • Matisyahu: To będzie mocne przeżycie

  Przed występem na Life Festival Matisyahu opowiedział o swoich inspiracjach, wspomnieniach z Polski oraz oczekiwaniach związanych z koncertem w Oświęcimiu.

 • "Przebój roku 2005": Wygrała Madonna!

  Znamy już laureatów wspólnego plebiscytu Radia RMF FM i portalu INTERIA.PL, mającego wyłonić "Przebój roku 2005"! Zdecydowanym zwycięzcą okazał się, dzięki waszym głosom, utwór "Hung Up!" Madonny. Miejsce drugie przypadło duetowi Krzysztof Kiljański i Kayah ("Prócz ciebie nic"), a trzecie zajął inny, dość nietypowy duet: rapera 2Paca i Eltona Johna ("Ghetto Gospel"). W plebiscycie wzięło udział ponad 80 tysięcy osób, wśród których rozlosowaliśmy cenne nagrody!

 • Płyty pod choinkę

  Płyty bez wątpienia znajdują się w czołówce zestawienia najczęściej kupowanych prezentów pod choinkę. Być może wkrótce to się zmieni, gdyż klasyczne albumy coraz żwawiej wypiera muzyka na nośnikach cyfrowych. Tak czy inaczej płyty CD wciąż jednak stanowią świetny prezent bożonarodzeniowy, a my chcemy pokazać wam, na które warto zwrócić w tym roku uwagę przy wyborze prezentu dla najbliższych.

Wideo na temat: james blunt koncerty w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").