• Informacje na temat:

  james blunt o polakach

Artykuły na temat: james blunt o polakach
 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • James Blunt żartuje, Polacy są wściekli

  Brytyjski wokalista James Blunt, który był gwiazdą oświęcimskiego Life Festival, zażartował z naszego kraju. Polscy fani gwiazdora są wściekli.

 • MTV EMA: Poznaj nominowanych!

  W czwartek, 3 listopada, w Lizbonie w Portugalii, już po raz 12. odbędzie się rozdanie dorocznych europejskich nagród MTV. Wśród nominowanych najwięcej szans na prestiżowe statuetki mają Gorillaz, Coldplay i Gwen Stefani. Przyznana zostanie także nagroda dla najlepszego polskiego artysty. Portal INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję z imprezy, a nasz reporter przekaże informacje prosto zza kulis. Jedną z gwiazd ceremonii będzie w tym roku Madonna.

 • Nagrody MTV Europe: Ogłoszono nominacje

  Grupa Coldplay otrzymała najwięcej, bo aż pięć nominacji, do kolejnej edycji MTV Europe Music Awards. Impreza wręczenia nagród w tym roku odbędzie się 3 listopada w stolicy Portugalii, Lizbonie. Galę poprowadzi brytyjski komik Sacha Baron Cohen, znany z filmowej serii "Ali G".

 • Life Festival Oświęcim: Mocny akcent z muzyką klasyczną

  Pod koniec czerwca, czyli o półtora miesiąca później niż w ubiegłym roku, odbędzie się tegoroczny Life Festival Oświęcim. Wystartuje 26 czerwca i potrwa do 29 czerwca - poinformowali w poniedziałek (14 stycznia) organizatorzy.

 • MTV EMA: Na czerwonym dywanie

  W czwartek, 3 listopada, o godzinie 21. w Lizbonie rozpocznie się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, prezenterzy MTV przepytywali na czerwonym dywanie gwiazdy, które pojawiły się w stolicy Portugalii.

 • Przed Life Festival Oświęcim: Katie Melua dla pacjentów

  16 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie w ramach charytatywnego koncertu "Life dla pacjentów" wystąpi Katie Melua.

 • Spotkaj się z Katie Melua!

  W niedzielę (16 czerwca) w Sali Kongresowej w Warszawie w ramach charytatywnego koncertu "Life dla pacjentów" wystąpi Katie Melua.

Wideo na temat: james blunt o polakach
 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?