• Informacje na temat:

  james blunt piosenkarz

Artykuły na temat: james blunt piosenkarz
 • James Blunt wziął ślub w sekrecie!

  James Blunt (40 l.) poślubił swoją ukochaną, Sofię Wellesley. Para pobrała się na Majorce.

 • James Blunt miał wypadek

  Brytyjski wokalista James Blunt nie będzie miło wspominał imprezy poprzedzającej rozdanie Oscarów...

 • James Blunt zakochany?

  James Blunt zauroczony - takie spekulacje wywołała obecność Jessicy Sutty, byłej gwiazdy zespołu Pussycat Dolls, na wspólnej imprezie z brytyjskim piosenkarzem.

 • James Blunt żartuje, Polacy są wściekli

  Brytyjski wokalista James Blunt, który był gwiazdą oświęcimskiego Life Festival, zażartował z naszego kraju. Polscy fani gwiazdora są wściekli.

 • Księżniczka obawia się...Meghan Markle! Zakłóci jej ślub?!

  ...wieczornego przyjęcia weselnego. Eugenia chciała, żeby na tej liście pojawiło się wiele znanych nazwisk. Dlatego pojawią się, m.in. David i Victoria Beckhamowie, George i Amal Clooney, piosenkarz James Blunt z żoną. Wśród gwiazd muzycznych, które mają zadbać o dobry nastrój gości wymienia się wokalistkę Ellie Goulding i piosenkarza Robbie’go Williamsa. Może nie będzie to ślub stulecia, ale ceremonia...

 • Debiutant Numerem Jeden. Nowy James Blunt?

  Debiutancki album wokalisty Eda Sheerana z miejsca trafił na szczyt brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Spotkania byłych kochanków

  Zaczęło się od Kid Rocka w restauracji Baoli. Znany rockman był właśnie w trakcie obiadu w towarzystwie May Anderson, angielskiego piosenkarza Jamesa Blunta i Victorii Silvstedt, gdy do restauracji(...) randkę za rękę i prawie uciekł, w kółko powtarzając: chodźmy już, chodźmy" - komentuje świadek całego wydarzenia. James Blunt nie pozostał mu dłużny. Tydzień później piosenkarz został zaproszony przez...

 • Przestraszy talibów śpiewem?

  Brytyjski wokalista James Blunt ma pomysł, w jaki sposób zakończyć konflikt w Afganistanie. Piosenkarz zamierza zmusić talibów do poddania się śpiewem.

 • Pizza nazwana imieniem gwiazdora

  Brytyjski piosenkarz James Blunt, który przed kilkoma tygodniami ogłosił wycofanie się z branży nagraniowej, nie zamierza siedzieć bezczynnie. Gwiazdor został współwłaścicielem restauracji mieszczącej się na terenie szwajcarskiego kurortu narciarskiego. W menu pojawi się... pizza o nazwie James Blunt.

 • James McAvoy gnomem

  James McAvoy ("Pokuta", "Ścigani") i Emily Blunt ("Diabeł ubiera się u Prady") wystąpią w dość nietypowej adaptacji "Romeo i Julii" Szekspira.

Wideo na temat: james blunt piosenkarz
 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?