• Informacje na temat:

  james bond premiera w polsce

Artykuły na temat: james bond premiera w polsce
 • "Na dobre i na złe": Roli Jamesa Bonda by nie odrzuci

  ...się Bond. James Bond - powiedział w rozmowie z magazynem "Show". Niewykluczone, że wkrótce twórcy kolejnego filmu o legendarnym agencie 007 usłyszą o Piotrze Głowackim. Aktor zakończył bowiem(...) bardzo dobrze mu w Polsce, gdzie jego nazwisko jest po prostu... marką kojarzoną z wybitnymi rolami w ciekawych filmach. Wiadomo, że Piotr bardzo uważnie czyta scenariusze, jakie dostaje od...

 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.

 • Gwiazdy kochają Bonda. Jamesa Bonda!

  Polska premiera 23. filmu o Jamesie Bondzie przyciągnęła w środę do jednego z warszawskich kin wiernych fanów Agenta Jej Królewskiej Mości, a wśród nich m.in. Julię Pietruchę, czyli Anitę Woydatt z "Galerii", i królową polskich seriali Ilonę Łepkowską.

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • "Służby specjalne": Między Bondem a "Szpiegiem"

  ...- To wszystko mogło się wydarzyć - tak o fabule nowego miniserialu "Służby specjalne" mówi producent Emil Stępień, zapowiadając jednocześnie, że projekt łączy w sobie elementy thrillera politycznego, kryminału, filmu sensacyjnego i psychologicznego oraz dramatu. Premiera w niedzielę 1 marca o godz. 21.10 na antenie TVP2.

 • Bronisław Cieślak: To miała być tylko przygoda

  Jako detektyw wystąpił w ponad siedmiuset odcinkach, a w roli milicjanta - w dwudziestu jeden. Bronisław Cieślak opowiada o pracy na planie seriali i tłumaczy, dlaczego nie lubi, kiedy porównuje się go do Jamesa Bonda.

 • 07 zgłasza się od 35 lat

  ...nawiązaniem do kryptonimu Jamesa Bonda. 07 był to po prostu bezpłatny numer Milicji Obywatelskiej, zanim został zastąpiony znanym wszystkim numerem 997. Ciekawa historia wiąże się też ze(...) komentarzy na tematy typu: "policja wycofuje polonezy ze służby". Mimo że nie ma w Polsce wielu osób, które nie kojarzyłyby twarzy Borewicza-Cieślaka, sam aktor wyraźnie zaznaczył w czasie rozmowy z nami...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Jaka będzie nowa "Dynastia"?

  ...ograniczał nas niższy budżet serialowy i wszystkie procedury, które miały wpływ na treść scenariusza. - W filmie natomiast, jeśli będziemy chcieli wprowadzić scenę akcji w stylu Jamesa Bonda, będzie(...) - dodał Richard Shapiro. Słynny serial z Joan Collins, Johnem Forsythem i Lindą Evans w rolach głównych kręcono w latach 1981-1989. Produkcja, która cieszyła się w Polsce ogromną popularnością...

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.