• Informacje na temat:

  james brolin reżyser

Artykuły na temat: james brolin reżyser
 • Marta Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  Marta Żmuda Trzebiatowska została obsadzona w roli Kasi w amerykańskiej komedii romantycznej pt. "Love, Wedding, Marriage" w reżyserii Dermot Mulroney - potwierdza Round Table Ventures, producent programów telewizyjnych.

 • Urażony rolą George'a W. Busha

  Josh Brolin, który w najnowszy filmie Oliviera Stone'a "W" gra George'a W. Busha, przyznał, że gdy po raz pierwszy zaproponowano mu tę rolę, poczuł się urażony.

 • Kogo nagrodziło Hollywood?

  Dustin Hoffman, Clint Eatswood i Josh Brolin znaleźli się wśród laureatów Hollywoodzkich Nagród Filmowych, które zostały im wręczone w czasie uroczystej ceremonii Hollywood Film Festival Awards Gala w Los Angeles.

 • Gorbaczow kontra Reagan

  Ridley Scott ( "American Gangster" ) przygotowuje się do realizacji filmu, opowiadającego o politycznym szczycie w Reykjawiku w 1986 roku, którego bohaterami byli prezydenci USA i Związku Radzieckiego - Ronald Reagan i Michaił Gorbaczow.

 • Klątwa Christiny Ricci

  Christina Ricci ( "Człowiek, który płakał" ) zagra główną rolę w dreszczowcu zatytułowanym "Cursed", który dla wytwórni Dimension Films zrealizują Wes Craven i Kevin Williamson, odpowiedzialni za powstanie filmów z przebojowej serii "Krzyk" . W filmie zagra również inny bohater kultowego horroru, Skeet Ulrich ( "Stopień ryzyka" ).

 • Trzebiatowska w reality show

  Marta Żmuda Trzebiatowska została obsadzona w roli Kasi w amerykańskiej komedii romantycznej pt. "Love, Wedding, Marriage" w reżyserii Dermota Mulroney. Informację tą potwierdził Round Table Ventures Sp. z o.o. (RTV), producent programów telewizyjnych.

 • Taniec i karate w cieniu Wall Street

  W najbliższy weekend w naszych kinach o największą widownię powalczą zapewne filmy "StreetDance 3D" i "Karate Kid". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak "Wall Street: Pieniądz nie śpi" Olivera Stone`a. Dlaczego?

 • Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  W czwartek, 27 października, do wypożyczalni DVD trafia hollywoodzki debiut Marty Żmudy Trzebiatowskiej "Gry małżeńskie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Monolith.

 • Kim jest celebryta doskonały?

  Największe gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć od piątku zarówno w nowej komedii Woody'ego Allena, jak i brytyjskim dramacie "Nie opuszczaj mnie". Tytuł celebryty tygodnia należy jednak do fikcyjnej postaci Jeża Jerzego - bohatera animowanej ekranizacji kultowego komiksu.

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

Wideo na temat: james brolin reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...