• Informacje na temat:

  james caan aktor

Artykuły na temat: james caan aktor
 • Mila Kunis: Ciąża z premierą w tle

  Piękną Milę Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat 70.", już 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi". Sama aktorka żyje już innym projektem, którym jest... macierzyństwo. Niedługo na świat przyjdzie jej dziecko. - Jestem podekscytowana byciem mamą na pełny etat - przyznaje w ostatnim wywiadzie.

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • James Caan powraca do Vegas

  James Caan ( "Ojciec chrzestny" , "Misery" ) gra główną rolę w telewizyjnym serial u "Las Vegas". Dla aktora zgoda na występ w serii oznaczała powrót do miasta, w którym niegdyś regularnie bywał, głównie w latach 60. i 70. Burzliwe eskapady wykonawcy do "Miasta Grzechu" skończyły się wraz z jego ostatnim małżeństwem, zawartym w 1995 roku.

 • Oscary: Słynni aktorzy, niezapomniane role

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne, wreszcie - oscarowi rekordziści: Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach artystów nagradzanych statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • W mediach pojawiły się doniesienia, iż okoliczności śmierci Marlona Brando są tak niejasne, iż zrodziło się podejrzenie, że gwiazdor mógł popełnić samobójstwo. 80-letni aktor został znaleziony w swym domu przy Mulholland Drive, w Los Angeles. Nie podano przyczyny śmierci, donoszono jedynie, iż Brando "chorował od dłuższego czasu".

 • Farrell nie zagra u Spielberga?

  Jak informowaliśmy, Steven Spielberg przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu - dreszczowca fantastyczno-naukowego "Minority Report". W roli głównej wystąpi Tom Cruise. Partnerować miał mu irlandzki aktor Colin Farrell ("Tigerland", "War Zone"). Jednak niedawno agenci aktora podali, że najprawdopodobniej zrezygnuje on z udziału w tej produkcji.

 • Powtórzy sukces "Infiltracji"?

  Nowy projekt Martina Scorsese ponownie zgromadzi ekipę, która pracowała razem przy oscarowej "Infiltracji".

 • Reżyser Matt Dillon

  Znany amerykański aktor Matt Dillon ("Dzikie żądze", "Sposób na blondynkę") zadebiutuje jako reżyser. Zrealizuje film "Under The Banyan Tree", w którym zagra także jedną z ról. W głównej roli Matt-reżyser obsadził natomiast gwiazdę francuskiego kina Gerarda Depardieu ("Asterix i Obelix kontra Cezar", "102 Dalmatyńczyki").

 • Będzie miał na święta

  Prywatne przyjęcia urodzinowe to niezła okazja dla gwiazd, które chcą sobie dorobić. O dodatkowe fundusze na święta nie musi się martwić Prince.

 • Alec Baldwin wraca do kasyna

  Alec Baldwin ( "Polowanie na Czerwony Październik " , "Pearl Harbor" , "Kot" ) pojawił się w gościnnej roli w sensacyjnym serial u "Las Vegas". Aktor zagrał specjalistę od ochrony, byłego agenta CIA i przyjaciela głównego bohatera cyklu, odtwarzanego przez Jamesa Caana ( "Misery" ). Baldwin odniósł niedawno prestiżowy sukces rolą bezwzględnego szefa kasyna w komediodramacie "The Cooler