• Informacje na temat:

  james cameron plotki

Artykuły na temat: james cameron plotki
 • Przewodnik dla wtajemniczonych

  ...- świeżo upieczeni małżonkowie dr Allison Cameron i dr Robert Chase. A najlepszy przyjaciel Gregory'ego, dr James Wilson, jest zawsze gotów służyć mu swoim wsparciem. House jest po stronie aniołów(...) w głowie tego genialnego diagnosty? Robert Sean Leonard - dr James Wilson: - Nie widzieliście dotąd postaci takiej, jak House. To niesamowicie dynamiczna, prawdziwie intrygująca osobowość. Hugh...

 • Nowe projekty znanych aktorek

  Znamy najbliższe zawodowe plany Evangeline Lilly ("Lost: Zagubieni"), Sigourney Weaver ("Avatar") oraz Milli Jovovich ("Piąty element"). Aktorki ujawniły szczegóły dotyczące ich najnowszych filmów.

 • Scott, Cameron i "Obcy 5"

  W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele plotek dotyczących piątej części kultowej serii "Obcy", zapoczątkowanej w 1979 roku przez film "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". Tymczasem Ridley Scott, twórca pierwszego "Obcego", w jednym z niedawnych wywiadów, udzielonych magazynowi Total Film , oświadczył, że w produkcję kolejnego filmu z cyklu zaangażowany jest sam James Cameron, reżyser obrazu

 • Brytyjski Kuba Wojewódzki?

  Na rodzimych widzów w sobotnie wieczory czekać będzie solidna porcja rozrywki i rozmowy ze światowymi gwiazdami przyprawione sporą dawką plotek. Najnowsza seria topowego brytyjskiego talk-show, którego gospodarzem jest Graham Norton, już wkrótce rozbawi Polaków.

 • Kolejna recydywa Jima Carreya

  Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do filmu wytwórni Focus Features "A Little Game" z udziału w produkcji niespodziewanie zrezygnowali odtwórcy głównych ról: Jim Carrey ( "Dick i Jane: Niezły ubaw" ) i Cameron Diaz ( "Siostry" ) oraz reżyser Gabriele Muccino. To już trzeci film z udziałem Carreya, którego produkcja nie dochodzi do skutku w terminie.

 • Nie Matt Damon, a znany z filmu "Złoto pustyni" Mark Wahlberg zagra w remake' u "Planety małp", reżyserowanym przez Tima Burtona, autora "Batmana", "Edwarda Nożycorękiego" czy "Jeźdźca bez głowy".

 • Danny Boyle nieco mroczny

  W 1996 roku, niesiony sukcesem niezależnych obrazów "Płytki grób" (1994) i "Trainspotting" (1996), mógł właściwie wybierać i przebierać w scenariuszach do realizacji.

 • Cruise i nowa misja niemożliwa

  Wydaje się, że gwiazda Toma Cruise'a lśni jasno, jak nigdy dotąd - prawie każdy jego film okazuje się być sukcesem. Obecnie w kinach można podziwiać go w "Wybuchowej parze", a za jakiś czas - jak donoszą producenci - w kolejnej, czwartej już części "Mission: Impossible".

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

Wideo na temat: james cameron plotki
 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....

 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.