• Informacje na temat:

    james cameron reżyser

Artykuły na temat: james cameron reżyser
  • James Cameron i milion drzew

    James Cameron , reżyser hitu "Avatar", zainicjował w brazylijskim Sao Paulo kampanię sadzenia miliona drzew na całym świecie - poinformowała agencja AFP.

  • James Cameron o sequelach "Avatara"

    James Cameron czuje, że przygotowywane przez niego sequele "Avatara" będą czymś wyjątkowym. "Posracie się z szeroko otwartymi ustami" - reżyser wypalił w rozmowie z magazynem "Empire".

  • Sacha Baron Cohen chciał obrazić Camerona

    Filmowy "Bruno", Sacha Baron Cohen , otrzymał zakaz wręczania Oscara od organizatorów ceremonii rozdania tych nagród na wypadek, gdyby zamierzał obrazić na scenie reżysera filmu "Avatar", Jamesa Camerona .

  • 30 lat "Terminatora"

    Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

  • "Eli Roth: Historia horroru": Zombie, slashery i komentarz społeczny

    ...„Eli Roth: Historia horroru” to trzeci z seriali dokumentalnych stacji AMC składających się na cykl „AMC Visionaries”. Podobnie jak poprzednie części serii – „Robert Kirkman: Nieznana historia komiksu” i „James Cameron: historia science fiction” i w tej fani gatunku oraz osoby nie do końca w pełni zaznajomione z historią czy specyfiką „opisywanego” gatunku znajdą masę interesujących informacji...

  • Sequel "Avatara" dopiero w grudniu 2017

    James Cameron przyznał w rozmowie z agencją Associated Press, że sequel "Avatara" nie trafi do kin wcześniej niż w grudniu 2017 - to o rok później niż pierwotnie planowana data premiery kontynuacji trójwymiarowego hitu.

  • Winslet nosi pierścionek od DiCaprio

    .... Aktorska para po raz pierwszy spotkała się w 1997 roku na planie "Titanica". Megaprodukcja nie tylko zdobyła Oscara, ale także odniosła ogromny sukces finansowy - i dzięki temu reżyser James Cameron(...)Gwiazda, która prywatnie jest żoną reżysera "Drogi do szczęścia", Sama Mendesa, obok obrączki nosi grawerowany pierścionek od DiCaprio - pisze usmagazine.com. "Tak, jest grawerowany, ale nie zdradzę...

  • Neill Blomkamp reżyserem filmu "Obcy 5"

    Neill Blomkamp oficjalnie potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Obcy 5". Twórca takich produkcji jak "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie", szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Instagramie.

  • Lady Gaga wśród "najbardziej wpływowych"

    ...wpływowych spotkało się także byłe małżeństwo reżyserskie - Kathryn Bigelow (pierwsza kobieta, która zdobyła Oscara dla najlepszego reżysera) i James Cameron, którego w tym roku pokonała. Jedną z najmłodszych...

  • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

    Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.