• Informacje na temat:

  james cameron wiek

Artykuły na temat: james cameron wiek
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #48

  ...: Meksyk" . Więcej informacji o serialu znajdziecie tu . Abraham Lim, Jessica Collins, Ian Meadows, Daniel Henshall, Motell Foster, Jaylin Fletcher, Cameron Engels dołączyli do obsady "Clickbait(...), a w połowie człowiekiem. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • W Chinach nie chcą "Avatara"

  Chińska cenzura nakazała wycofanie z kin dwuwymiarową wersję kasowego przeboju Jamesa Camerona "Avatar", który trafił w czułą dla Chińczyków strunę, związaną z wysiedleniami i wyburzeniami pod nowe inwestycje.

 • "Avatar": Początek ery kina 3D

  "Avatar" , reż. James Cameron, USA 2009, dyst. Imperial-Cinepix, premiera kinowa: 25 grudnia 2009

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Kraków: Trójwymiarowy "Titanic"

  W piątek, 12 września, na ekranie kina Panasonic IMAX Kraków zagości trójwymiarowy obraz Jamesa Camerona, "Głosy z głębin" , opisujący podróż do wraku "Titanica". Pierwsi widzowie, którzy w przedsprzedaży zakupią bilety na ten film otrzymają gadget - trójwymiarowego "Titanica". A na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na jeden z seansów!

 • Weekend w kinach

  dokumenty - trójwymiarowe "Głosy z głębin" Jamesa Camerona oraz kontrowersyjne "Zabawy z bronią" Michaela Moore'a .

 • Dziewczyna i chłopiec

  Brytyjski dramat "Była sobie dziewczyna" z odkryciem roku Carey Mulligan, nagrodzony francuskim Cezarem dokument "Plaże Agnes" oraz "Twój na zawsze" z gwiazdorem "Zmierzchu" - Robertem Pattinsonem to najważniejsze premiery tygodnia.

 • David Fincher: Mroczne gry

  Kręci filmy dopiero od 20 lat, ale ma już w swoim dorobku kilka produkcji, które przeszły do historii kinematografii. David Fincher, reżyser-samouk, to prawdziwy fenomen, który już od pierwszego obrazu wypracował własny, niepowtarzalny styl.