• Informacje na temat:

  james cromwell aktor

Artykuły na temat: james cromwell aktor
 • Fiennes w "American Horror Story"?

  Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Elizabeth", "Wróg u bram") prawdopodobnie wystąpi w drugim sezonie serialu Ryana Murphy'ego i stacji FX - "American Horror Story". Jaką rolę przygotowali dla aktora twórcy?

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Emmy 2013 rozdane!

  ...("Słowo na R - Hereafter") Najlepszy aktor drugoplanowy w miniserialu lub filmie telewizyjnym - James Cromwell ("American Horror Story - Asylum) Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie(...) najlepszego aktora serialu dramatycznego nagrodzono Jeffa Danielsa, głównego bohatera serialu "Newsroom", a najlepszą aktorką w tej kategorii została Claire Danes, odgrywająca rolę agentki CIA...

 • James Cromwell gościem Transatlantyku

  James Cromwell - amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, nominowany do Oscara jako najlepszy aktor roli drugoplanowej - będzie gościem festiwalu Transatlantyk. 10 sierpnia weźmie udział w pokazie filmu "Królowa", w którym wcielił się w postać Księcia Filipa oraz w pokazie plenerowym filmu "W" Oliviera Stona. Aktor poprowadzi również warsztaty pt. "Artysta w czasach Apokalipsy".

 • "Gra o tron" drugim faworytem do Emmy

  ...kreację stworzyła w produkcji Jessica Lange, która - obok innych gwiazd serialu - Sarah Paulson, Zachary'ego Quinto i Jamesa Cromwella - znalazła się w gronie tegorocznych nominowanych do Emmy. Drugim(...) film telewizyjny, najlepszy scenariusz, najlepsza aktorka i najlepszy aktor. Charakterystyczna statuetka po raz pierwszy została wręczona 25 stycznia 1949 roku. 65. gala wręczenia nagród Emmy...

 • James Cromwell w "Spider-Manie 3"

  James Cromwell ( "Ja, robot" , "Suma wszystkich strachów" , "Anioły w Ameryce" ) dołączył do obsady filmu "Spider-Man 3". Doświadczony aktor wcieli się w postać kapitana Stacey - ojca bohaterki granej przez Bryce Dallas Howard ( "Manderlay" , "Osada" ).

 • Stenka z Jamesem Cromwellem

  Danuta Stenka wraz z nominowanym do Oscara aktorem Jamesem Cromwellem wystąpi w czytaniu sztuki "Influence" ("Wpływy") Shema Bittermana. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 11 sierpnia, na Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk w Poznaniu.

 • Trzymajcie się z dala od Hollywood

  Młodych aktorów przestrzega przed Hollywood. Amerykański aktor James Cromwell, nominowany do Oscara za "Babe - świnka z klasą", kojarzony z serialu "Sześć stóp pod ziemią" jest gościem trwającego w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk.

 • Melissa Gilbert prezesem SAG

  Melissa Gilbert została ponownie wybrana prezesem Gildii Aktorów Amerykańskich - SAG (Screen Actors' Guild). W głosowaniu pokonała rywala - obecnego skarbnika związku, Kenta McCorda. Sekretarzem i nowym skarbnikiem SAG został James Cromwell.

 • Will Smith: Koniec z "Dniem niepodległości"!

  Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) poinformował w wywiadzie, że nie wierzy w nakręcenie drugiej części widowiska "Dzień niepodległości" . Aktor powiedział, że jego zdaniem szanse na realizację sequela są znikome. Na razie czarnoskóry gwiazdor występuje w innym filmie s-f, "I, Robot".

Dyskusje na temat: james cromwell aktor