• Informacje na temat:

  james dean wiek

Artykuły na temat: james dean wiek
 • "Beverly Hills, 90210": Wielki jubileusz serialu!

  Rosin (scenarzysta) wpisał do trzeciego sezonu klasę maturalną. J jak James Dean lat 90., czyli Luke Perry Na castingu pojawił się, walcząc o rolę Steve’a. Nie udało się, ale producenci zaproponowali(...). Charakteryzatorom długo udawało się zamaskować jej wiek. Problem pojawił się w trakcie 4. sez., gdy Gabrielle zaszła w ciążę. Twórcy wpisali ją w scenariusz, ale z przykrością lecz zgodnie zauważyli, że...

 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  .... Aktorka pięciokrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Romansowała między innymi z Jamesem Deanem i Marlonem Brando! Collins wiedziała dobrze, że takie historie ciekawią jej fanów, dlatego wydała kilka książek o swoim życiu. I wciąż zachwyca idealnymi stylizacjami, gdy udaje się na oficjalne gale! Na pewno nie wygląda na swój wiek i w jej przypadku powiedzenie "złość piękności szkodzi" nie ma racji...

 • Mesjasz, buntownik, łowca wampirów

  Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I choć powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

 • Przewodnik rockowy. Uliczny kaznodzieja z Manic Street Preachers

  21 lutego 1969 roku w niewielkim walijskim mieście Pontypool, leżącym na obszarze hrabstwa Monmountshire, urodził się James Dean Bradfield, lider grupy Manic Street Preachers. To jemu poświęcony jest najnowszy odcinek "Przewodnika rockowego".

 • 25 lat temu zmarł Fred Astaire

  Elegancki, niewymuszony styl i wdzięczne podejście do ruchu uczyniło Freda Astaire'a jednym z najbardziej uznanych tancerzy w historii kina. 22 czerwca mija 25 lat od śmierci tego amerykańskiego stepującego aktora.

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.