• Informacje na temat:

  james denton aktor

Artykuły na temat: james denton aktor
 • Przyszłość serialu jest wielką niewiadomą

  James Denton, czyli Mike Delfino z "Gotowych na wszystko", wyznał, że nie ma jeszcze pewności, czy powstanie kolejny sezon tego popularnego serialu.

 • "Gotowe na wszystko": Co dalej?

  James Denton, czyli Mike Delfino z "Gotowych na wszystko", wyznał, że nie ma jeszcze pewności, czy powstanie kolejny sezon tego popularnego serialu. Producenci muszą upewnić się, czy odtwórczynie wiodących ról podpiszą swoje kontrakty, zanim zrobi to reszta obsady.

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

 • Paul powraca na Wisteria Lane!

  Źródła potwierdziły, że Mark Moses planuje wznowienie swojej roli jako Paul, wdowiec po Mary Alice. Aktor podobno już podpisał kontrakt na cały sezon. Po raz ostatni widzowie widzieli go w trzecim sezonie, gdy Mike (James Denton) złożył mu wizytę w więzieniu, gdy odsiadywał wyrok za zabójstwo sąsiadki Marthy Huber. Na początku tego roku, twórca "Gotowych na wszystko" Marc Cherry, zasugerował...

 • Mike Delfino śpiewa z dr Housem

  Wszyscy ci, którzy polubili sympatycznego hydraulika Mike'a Delfino z "Gotowych na wszystko", czyli Jamesa Dentona, zastanawiają się, jak potoczą się jego dalsze serial owe losy i jaki jest prywatnie. Na razie zdradzamy, że aktor od kilku lat przyjaźni się z Hugh Laurie'em, serialowym doktorem House'em.

 • Założyli zespół muzyczny!

  Wszyscy ci, którzy polubili sympatycznego hydraulika Mike'a Delfino z "Gotowych na wszystko", czyli Jamesa Dentona, zastanawiają się, jak potoczą się jego dalsze serialowe losy i jaki jest prywatnie. Na razie zdradzamy, że aktor od kilku lat przyjaźni się z Hugh Laurie'em, serialowym doktorem House'em.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger

 • Piąty sezon ponownie

  ..., odnosząc się do rozpadu jej związku z Mikem (James Denton). - W pierwszym odcinku dowiadujemy się o tragicznych wydarzeniach, do których między nimi doszło. Susan jest dziś bardziej cyniczna(...) zniknął z horyzontu. - Mieliśmy nadzieję, że uda się to utrzymać w większej tajemnicy, ale szybko się wydało, że James Denton powróci do serialu - mówi Daily. Producenci zastanawiali się nad zmianami...

 • Seksowny dr House

  Powoli popularność serialu "Dr House" dociera także do Polski. W tym tygodniu amerykański hit znalazł się na czwartej pozycji wśród najczęściej oglądanych u nas seriali .

Wideo na temat: james denton aktor
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

Dyskusje na temat: james denton aktor