• Informacje na temat:

  james goldstein

Artykuły na temat: james goldstein
 • Tragiczny wypadek rockmana

  Cztery osoby zginęły w tragicznym wypadku samolotu w Południowej Karolinie. Wśród rannych są Travis Barker, były perkusista pop punkowej grupy Blink-182, i Adam "DJ Am" Goldstein, były narzeczony telewizyjnej gwiazdki Nicole Richie.

 • Kontrowersje wokół Oscara dla Winfrey

  Oscar dla Oprah Winfrey, to jakieś nieporozumienie, przekonują amerykańscy krytycy. W listopadzie podczas gali Governors Awards, królowa talk-show odbierze specjalną nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Poparzony rockman już w domu

  Ponad tydzień od tragicznego wypadku samolotowego, w którym zginęły cztery osoby, poparzony Travis Barker, były perkusista Blink-182, opuścił szpital.

 • Nominacje dla kompozytorów

  Kilka dni temu członkowie World Soundtrack Academy ogłosili nominacje do swych dorocznych nagród. Wyróżnienia dla najlepszych kompozytorów muzyki filmowej, najlepszych ścieżek dźwiękowych i piosenek skomponowanych specjalnie na potrzeby filmu, zostaną wręczone 9 października, w belgijskim mieście Ghent.

 • Transatlantyk: Film i muzyka w służbie idei

  Prawie 150 filmów, w tym ponad 40 premierowo w Polsce, pokazanych zostanie podczas rozpoczynającego się w piątek w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk. Twórcą i dyrektorem festiwalu jest laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek.

 • Transatlantyk: Zieloni w mądrym sensie

  - Prezentacja prawie 150 filmów, konkursy dla kompozytorów i spotkania z twórcami światowego kina złożą się na rozpoczynający się w piątek w Poznaniu Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki Transatlantyk. Jego formuła oparta jest na pokazach filmowych w kilkunastu cyklach tematycznych.