• Informacje na temat:

  james haven

Artykuły na temat: james haven
 • Angelina Jolie (40 l.) jest jedną z najsłynniejszych aktorek na świecie. Być może nie wszyscy wiedzą, że gwiazda ma starszego o dwa lata brata, który także działa w branży filmowej. James Haven Voight nie wybrał jednak aktorstwa, a reżyserię. Podobni?

 • Jolie nie kończy z adopcją

  Angelina Jolie i Brad Pitt planują dalszą, masową już adopcję dzieci - informuje brat aktorki, James Haven.

 • "Angelina jest wykończona"

  James Haven Voight, brat Angeliny Jolie (31 l.) przyznaje w rozmowie z magazynem "Closer", że bardzo martwi się o siostrę, której zdrowie, z powodu niedawnych przeżyć, jest według niego poważnie zagrożone.

 • Brat Jolie martwi się o aktorkę

  Brat aktorki Angeliny Jolie, James Haven Voight, martwi się o zdrowie swojej siostry. Voight obawia się, że aktorka naraża swoje zdrowie na szwank, zamartwiając się wciąż śmiercią ich matki, Marcheline Bertrand.

 • Wyznania brata Angeliny

  James Haven, brat Angeliny Jolie, udzielił niedawno wywiadu, w którym zwierza się z problemów rodzinnych. James twierdzi, że po śmierci matki Marcheline Bertrand w styczniu tego roku, on i Angelina czują się sierotami. Nie utrzymują bowiem kontaktu z ojcem, aktorem Johnem Voightem.

 • Pamiętacie new romantic?

  W niedzielę (22 listopada) na jedynym koncercie w Polsce wystąpił Midge Ure, wokalista reaktywowanego właśnie zespołu Ultravox. Z okazji krakowskiego solowego występu artysty, przypominamy 10 najważniejszych utworów z epoki new romantic.

 • Nie tylko "Gra o tron", czyli seriale fantasy na weekend

  ..., tajemniczy druid i małomówny książę.. Parę tygodni temu MTV zamówiło drugi sezon serii. W Polsce serial jest emitowany na antenie stacji AXN. Ilość odcinków do obejrzenia: 10. "Przystań" ("Haven") "Haven" był luźno inspirowany powieścią "Colorado Kid" Stephena Kinga. Młoda agentka FBI, Audrey Parker, przybywa do miasteczka Haven, w stanie Maine. Ma zamiar szybko zakończyć śledztwo i wrócić...

 • B. Pitt i A. Jolie: Nielegalne zdjęcia

  Aparat cyfrowy zawierający zdjęcia Brada Pita (42 l., "Troja" ) i Angeliny Jolie (31 l., "Lara Croft. Tomb Raider" ) z Afryki został przejęty przez amerykańską policję. Policjanci znaleźli kartę pamięci aparatu w domu Williama Keysa, w mieście Westfield, w stanie Massachusetts. Skąd całe to zamieszanie?

 • Zło czai się wszędzie! Seriale na podstawie twórczości Stephena Kinga

  ...wykorzystać okazję i odwrócić bieg historii. Ale wkrótce okazuje się, że choroba nowotworowa krzyżuje jego plany. Udaje mu się jednak znaleźć następcę który kontynuuje jego dzieło. Jake Epping (James(...) Haven. A tam odkrywa, że z pozoru spokojna, wręcz sielankowa miejscowość boryka się z plagą dziwnych, nie dających się racjonalnie wyjaśnić wydarzeń. Wakacje z duchami Za to w miniserialach...

 • Brad Pitt nie jest dobrym ojcem

  Brat Angeliny Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) uważa, że Brad Pitt (42 l., "Troja" ) nie troszczy się o Angelinę i dzieci wystarczająco. Troskliwy brat zaproponował więc swojej siostrze, że ta może się do niego wprowadzić.

Zdjęcia na temat: james haven
 • James Haven i Angelina Jolie
Wideo na temat: james haven
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...