• Informacje na temat:

  james hetfield

Artykuły na temat: james hetfield
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

  Już w sobotę, 2 maja, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Metallica: Fani nagrali "St. Anger" na nowo

  Płyta "St. Anger" z 2003 roku to w opinii wielu fanów najgorszy album Metalliki. Trzej Amerykanie postanowili "poprawić" oryginał, nagrywając go ponownie.

 • Metallica żegna przyjaciela. Bruce Sinfosky nie żyje

  W sobotę (21 lutego) w wieku 58 lat zmarł Bruce Sinfosky, współtwórca dokumentalnego filmu "Metallica: Some Kind of Monster".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • James Hetfield ma syna!

  James Hetfield, frontman amerykańskiej grupy Metallica, został po raz drugi ojcem. Wokalista i jego żona Francesca doczekali się syna, który urodził się w czwartek, 18 maja.

 • Metallica: James Hetfield dziękuje za wsparcie

  Po dwóch tygodniach pobytu w klinice odwykowej odezwał się James Hetfield. Frontman przesłał list, w którym dziękuje fanom zespołu za wsparcie. Treść korespondencji została zamieszczona na strone oficjalnego fan klubu Metalliki - www.metclub.com.

 • Metallica: James Hetfield zakończył leczenie odwykowe

  Oficjalna strona internetowa Metalliki donosi, że James Hetfield zakończył już pobyt w klinice odwykowej, w której walczył z uzależnieniem od alkoholu i środków przeciwbólowych. Samopoczucie frontmana kalifornijskiej formacji jest jak najlepsze i z optymizmem patrzy on w przyszłość.

 • Metallica: James Hetfield ma córkę!

  Po bardzo trudnych chwilach, które James Hetfield przeżywał w ubiegłym roku, nastały wreszcie dla niego chwile wielkiego szczęścia. Wokalista Metalliki został w czwartek, 17 stycznia, po raz trzeci ojcem. Jego małżonka Francesca powiła córkę.

 • Metallica: James Hetfield na odwyku!

  Przykra wiadomość dla fanów Metalliki. James Hetfield zgłosił się na leczenie do kliniki odwykowej, w której będzie prowadził walkę z uzależnieniem od alkoholu i innych nałogów. W związku z tym zespół przesunął terminy wizyt w studiu nagraniowym i odwołał zaplanowany na 29 lipca występ w San Francisco. Pozostali członkowie grupy wydali w tej sprawie stosowne oświadczenie.

Wideo na temat: james hetfield
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...