• Informacje na temat:

  james holmes batman

Artykuły na temat: james holmes batman
 • ​Gwiazdy po latach: "Jezioro marzeń"

  Dawson (James Van der Beek), Jen (Michelle Williams), Pacey (Joshua Jackson) i Joey (Katie Holmes) oraz Jack (Kerr Smith) - piątka przyjaciół z uroczego, turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts, którzy razem chodzili do szkoły średniej, właśnie opuszczają rodzinne strony, by podjąć studia wyższe i rozpocząć dorosłe życie. Większość z nich: Joey, Jen oraz Jack przenoszą się do...

 • ENEMEF: Noc Batmana

  ENEMEF: Noc Batmana to maraton, podczas którego będzie można obejrzeć znakomitą trylogię o Mrocznym Rycerzu Christophera Nolana oraz kultową produkcję Tima Burtona. Maraton odbędzie się w piątek, 26 września, w wybranych kinach sieci Multikino.

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  Katie Holmes (Joey) Nieśmiała dziewczyna z sąsiedztwa, skrycie podkochująca się w swoim najlepszym przyjacielu często wzbudzała nasze współczucie. Cieszyliśmy się, gdy Joey wreszcie wpadła w ramiona Pacey’a. Holmes zwróciła na siebie uwagę w 2005 r., kiedy zagrała Rachel Dawes, do której wzdychał tytułowy superheros w przeboju kinowym "Batman - Początek". Rok później cały świat przyglądał się...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Tragedia na premierze nowego Batmana

  24-letni James Holmes, który wczoraj z zimną krwią zastrzelił na przedmieściach Denver 12 osób i ranił 59, zdobył broń i amunicję legalnie w ostatnich dwóch miesiącach.

 • Gary Oldman kontra Batman

  Gary Oldman ( "Hannibal" , "Grzech" ) zagra w najnowszej filmowej opowieści o Batmanie. W obrazie, który zmienił tytuł z "Batman: Intimidation" na "Batman Begins", aktor wcieli się w Jamesa Gordona, detektywa z policji Gotham. Człowieka-nietoperza zagra Christian Bale ( "American Psycho" ). Obok tej dwójki aktorów na planie pojawią się również Michael Caine, Katie Holmes, Liam Neeson, Morgan

 • Przeciwnicy Batmana

  Tom Wilkinson ( "Zakochany Szekspir" , "Dziewczyna z perłowym kolczykiem" ) i Rutger Hauer ( "Autostopowicz" , "Niebezpieczny umysł" ) dołączyli do obsady filmu "Batman Begins", który dla studia Warner Bros. Pictures przygotowuje Christopher Nolan ( "Bezsenność" ). W roli czlowieka-nietoperza wystąpi Christian Bale ( "Equilibrium" ).

 • Rekord otwarcia nowego Batmana

  160 milionów dolarów zarobił w weekend otwarcia ostatni film trylogii o Batmanie - "Mroczny rycerz powstaje", bijąc rekord poprzedniego filmu serii.

 • Syndrom Batmana? Groził masakrą widowni

  Nowojorska policja próbuje ustalić tożsamość użytkownika społecznościowego serwisu Twitter, który groził masakrą widowni broadwayowskiego show Mike'a Tysona.

 • Nolan potępił masakrę w Denver

  Christopher reżyser filmu o Batmanie, podczas projekcji którego doszło do masakry w jednym z kin w miejscowości Aurora, na przedmieściach Denver, nazwał ją w piątek, 20 lipca, "bezsensowną tragedią" i wyraził w imieniu twórców filmu współczucie dla ofiar i ich rodzin.

Wideo na temat: james holmes batman
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...