• Informacje na temat:

  james kate

Artykuły na temat: james kate
 • James Middleton i Alizee Thevenet są parą. Kim jest ukochana brata księżnej Kate?

  Wiadomo już, kim jest dziewczyna, z którą James Middleton (31 l.) wyjechał na urlop.

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Brat księżnej Kate przyłapany z nową dziewczyną

  James Middleton (31 l.), brat księżnej Kate i Pippy Middleton, został sfotografowany z nową partnerką podczas porannego joggingu.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • Brat księżnej Kate opowiedział o swojej chorobie!

  James Middleton (31 l.) udzielił niezwykle szczerego wywiadu, w którym opowiedział o walce z chorobą...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Kate Middleton znów zostanie matką?! Sensacyjne doniesienia!

  Na narodziny pierwszego dziecka Pippy Middleton (35 l.) czekała niemalże cała Wielka Brytania. Choć nie należy ona do rodziny królewskiej, siostra księżnej Kate (36 l.) jest bardzo popularna w Anglii. Teraz wszyscy czekają, aż mama pokaże swoje maleństwo podczas chrztu, na którym nie zbraknie oczywiście Kate!

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Kate Hudson związała się ze znanym sportowcem!

  Kate Hudson (36 l.) zakochana! Jej wybranek to znany gracz futbolu amerykańskiego!

 • Ma 26 lat i 27 milionów sprzedanych książek na koncie

  Veronica Roth, córka artystki polskiego pochodzenia, najmłodsza z trojga rodzeństwa, urodziła się i wychowała w Chicago. Swoją pierwszą książkę - "Niezgodna", wydała mając zaledwie 20 lat. Tytuł trafił na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i utrzymał się na niej przez niemal 11 tygodni.

Zdjęcia na temat: james kate
Dyskusje na temat: james kate
 • Re: On wie jak skończy się szósty sezon.

  NAPEWO JAMES I KATE PRZEŻYJĄ WYJDĄ ONI Z SAMOLOTU KTÓRY ZNALEŻLI NA 2 WYSPIE NIEDALEGO LODZI PODWODNEJ OJCA PENY I ODNAJDAW NIEJ DESMONDA UCIEKNIE JAK MÓWIŁAM KATE I JAMES( SAWYER ) WRAZ Z NIMI BENDZIE MAŁE DZIECKO A JACJ SHEPARD ZOSTANIE NA WYSPIE BO W NORMALNYM ZYCIU NIE MIAŁ DO CZEGO WRACAĆ