• Informacje na temat:

  james michaels na dobre i na złe

Artykuły na temat: james michaels na dobre i na złe
 • Jake Michaels: Śladami Mickeya Rourke

  ...​Urodził się w Afryce, ale większość życia spędził w Toronto. Gra w kanadyjskich i amerykańskich filmach i serialach, a od niedawna także w "Na dobre i na złe". Jego bohater James, mąż Hany, to wyjątkowa postać. Dawno nikt nie zrobił takiego zamieszania w Leśnej Górze!

 • "Na dobre i na złe": Ślub na raty

  Najwięcej siły i napędu do działania Kamilla Baar zawdzięcza synowi, z którym zamierza pojechać do Tybetu, naukom buddyzmu oraz... Hanie z "Na dobre i na złe". Ta postać ją inspiruje i często zaskakuje. W nowych odcinkach serialu jej bohaterka weźmie ślub z Piotrem, zostanie ciocią i przejdzie poważną operację.

 • James vs. Piotr

  Roztrzęsiona Hana trafia w opiekuńcze ramiona Jamesa (Jake Michaels). Gdyby nie jego szybka reakcja, kobieta zginęłaby w wybuchu. Mąż zabiera ją do mieszkania. Wtedy zaczyna dziwnie się zachowywać(...) się oglądając 508. odcinek "Na dobre i na złe" tylko w TVP 2!

 • Czy James jest chory psychicznie?

  Hana (Kamilla Baar) przeżyje szok, gdy James (Jake Michaels) zaatakuje ją i będzie usiłował zastraszyć. Przerażona postanowi skonsultować przypadek własnego męża z psychiatrą Szymonem Drylem (Piotr Stramowski).

 • "Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

  Jesienią nastąpi to, na co od dawna czekają wierni fani "Na dobre i na złe": Hana (Kamilla Baar) pogodzi się z Piotrem (Marek Bukowski)! I znów wszystko będzie jak dawniej, a nawet lepiej!

 • "Na dobre i na złe": ​Ślubne "tak" w Leśnej Górze

  ...z Jamesem (Jake Michaels), który okazał się chory psychicznie. I choć wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik (ubrani odświętnie Hana i Piotr zajadą pod pałac ślubów specjalnie wynajętą na ten dzień(...) (Maciej Sztabiński), kochanek urzędniczki, i Maciek (Jeremi Protas), nastoletni syn kobiety. Ślub Hany i Piotra zobaczymy w 529. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18 września). W naszej galerii...

 • Hana w ciąży z Piotrem!

  Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie dowie się, że jest w ciąży z Piotrem (Marek Bukowski)! James (Jake Michaels) postanowi ją odzyskać, a Magda (Anna Dereszowska) poprosi o zniknięcie...

 • Oto mąż Hany!

  Niebawem Piotr (Marek Bukowski) zerwie z Haną (Kamila Baar), bo niespodziewanie okaże się, że jej mąż James (Jake Michaels) wcale nie został zamordowany! On żyje! I na dodatek jest pacjentem szpitala w Leśnej Górze!

 • Piotr wybierze życie u boku... Magdy

  Gdy James (Jake Michaels) domyśli się, że rozbił związek Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski), postanowi usunąć się z życia żony. Lecz Gawryło wybierze... Magdę (Anna Dereszowska) i odejdzie z Leśnej Góry.

 • Zamach bombowy w Leśnej Górze

  Zdesperowany pacjent Maciej Zaruski (Paweł Ferens) zaplanuje zamach bombowy na szpital w Leśnej Górze. Tuż przed eksplozją ładunku wybuchowego James (Jake Michaels) przewróci Hanę (Kamilla Baar) na ziemię i osłoni własnym ciałem. Tym sposobem uratuje jej życie!

Wideo na temat: james michaels na dobre i na złe
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...