• Informacje na temat:

  james munky shaffer

Artykuły na temat: james munky shaffer
 • Korn: Munky wciąż kupuje swoje własne płyty

  James "Munky" Shaffer, gitarzysta amerykańskiej formacji Korn, przyznał niedawno, że uwielbia kupować swoje własne płyty i nie ma dla niego nic przyjemniejszego, aniżeli zobaczenie dzieła, przy którym pracował, na sklepowej półce.

 • Korn znów przerabia

  Na składance z największymi przebojami grupy Korn, która ukazała się w październiku, znalazły się dwie przeróbki. Muzycy sięgnęli wówczas po "Another Brick In The Wall" Pink Floyd i "Word Up" Cameo. Sięganie do twórczości innych wykonawców chyba spodobało się Jonathanowi Davisowi i jego kolegom, bo teraz planują nagranie całej EP-ki z coverami.

 • Korn: Dave Silveria już zdrowy

  Członkowie amerykańskiej formacji Korn z niecierpliwością czekali na to, aż poprawi się stan zdrowia Davida Silverii, perkusisty zespołu. Po kontuzji jego nadgarstka nie ma już śladu i zespół wreszcie może wyruszyć w trasę koncertową promującą album "Untouchables".

 • Kochanie, możemy znów być razem?

  Muzycy amerykańskiej formacji Korn nie chcą powrotu w szeregi grupy gitarzysty Briana 'Head' Welcha.

 • Korn na rodeo

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć jak z ujeżdżaniem byków radzą sobie muzycy grupy Korn!

 • Korn: Dzikie emocje

  Prawdopodobnie w lecie pojawi się nowa płyta grupy Korn. "Korn III - Remember Who Yo Are" ma się ukazać w barwach nowego wydawcy, nowojorskiej Roadrunner Records.

 • Korn w Katowicach

  Po dwóch latach ponownie w Polsce zaprezentuje się amerykańska grupa Korn. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się w piątek, 6 lipca, w katowickim "Spodku". Na rozgrzewkę zaprezentuje się nowohucka ekipa Wu-Hae.

 • Korn gwiazdą Metal Hammer Festival

  27 sierpnia w katowickim Spodku odbędzie się piąta edycja Metal Hammer Festival, a główną gwiazdą będzie amerykańska grupa Korn.

 • Korn z Headem: "The Paradigm Shift" w październiku

  8 października ukaże się jedenasty studyjny album grupy Korn. "The Paradigm Shift" to powrót do zespołu gitarzysty i współzałożyciela Briana "Heada" Welcha.

 • Korn coraz głębiej

  Amerykańska formacja wyznaczyła termin wydania najnowszej płyty na koniec lipca br.

Wideo na temat: james munky shaffer
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...