• Informacje na temat:

  james nesbitt

Artykuły na temat: james nesbitt
 • "Zaginiony": Nowy serial w Ale kino+

  Bohaterowie serialu "Zaginiony", Tony i Emily Hugh (James Nesbitt i Frances O’Connor) postanowili spędzić niezapomniane wakacje na francuskim wybrzeżu. Idyllę przerwało nagłe zniknięcie ich(...) śledztwie i stawić czoła demonom przeszłości. W głównego bohatera wciela się James Nesbitt popularny aktor irlandzki, znany z takich filmów jak "Krwawa niedziela", "Paczka z County Clare", "Wszystko gra...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Jest pełny zwiastun!

  Pojawił się pełny zwiastun finałowej części "Hobbita" - "Bitwa Pięciu Armii". Ostatnia część trylogii Petera Jacksona trafi na ekrany kin w grudniu.

 • "Zaginiony": Co stało się z Olivierem?

  Tony i Emily Hugh (James Nesbitt i Frances O’Connor) wypoczywają na francuskim wybrzeżu w Chalons Du Bois. Kiedy znika Olivier, są pewni, że za chwilę odnajdą synka. Stopniowo jednak dociera do nich, że stało się coś złego. Prawdopodobnie dziecko zostało porwane. Okazuje się przy tym, że Brytyjczykom, którzy nie znają ani języka, ani miejscowych zwyczajów, trudno nawiązać współpracę z francuską...

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Najlepszy amerykański serial

  ...aktor w mini-serii: Adam Beach - Bury My Heart At Wounded - Knee Ernest Borgnine - A Grandpa For Christmas Jim Broadbent - Longford Jason Isaacs - The State Within James Nesbitt - Jekyll Najlepsza...

 • ENEMEF: Noc "Hobbita"

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. W piątek, 19 grudnia, w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc "Hobbita". Fani Tolkiena wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Przyznano British Independent Film Award

  Podczas gali British Independent Film Awards, która odbyła się w środę, 30 października, w Londynie, specjalną nagrodą aktorską Outstanding Contribution Award, uczczono pamięć zmarłego w piątek, 25 października, irlandzkiego aktora Richarda Harrisa.

 • Tom Hanks i nieśmały student

  Tom Hanks ( "Droga do zatracenia" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) i Gary Goetzman ( "Milczenie owiec" , "Cast Away. Poza światem" ) nabyli dla swojej firmy produkcyjnej Playtone prawa do ekranizacji powieści "Starter for Ten". Debiutancka książka Davida Nichollsa jest kroniką pierwszego roku akademickiego pewnego studenta. Obecnie Playtone współpracuje przy realizacji nowego filmu Roberta Zemeckisa ( "Cast Away. Poza światem" , "Co kryje prawda" ).

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Pierwszy zwiastun!

  Pojawił się premierowy zwiastun finałowej części "Hobbita" - "Bitwa Pięciu Armii". Ostatnia część trylogii Petera Jacksona trafi na ekrany kin w grudniu.

 • Johansson czy Dench?

  Scarlett Johansson ("Vicky Cristina Barcelona", "Między słowami") zmierzy się z Judi Dench ("Skyfall", "Hotel Marigold") w walce o statuetkę dla najlepszej aktorki podczas tegorocznej edycji British Independent Film Awards. O tytuł najlepszego niezależnego filmu zagranicznego rywalizują m.in. "Blue Jasmine", "Życie Adeli" i "Frances Ha".