• Informacje na temat:

  james nesbitt aktor

Artykuły na temat: james nesbitt aktor
 • "Zaginiony": Nowy serial w Ale kino+

  ...śledztwie i stawić czoła demonom przeszłości. W głównego bohatera wciela się James Nesbitt popularny aktor irlandzki, znany z takich filmów jak "Krwawa niedziela", "Paczka z County Clare", "Wszystko gra(...)Bohaterowie serialu "Zaginiony", Tony i Emily Hugh (James Nesbitt i Frances O’Connor) postanowili spędzić niezapomniane wakacje na francuskim wybrzeżu. Idyllę przerwało nagłe zniknięcie ich...

 • Najlepszy amerykański serial

  ...aktor w mini-serii: Adam Beach - Bury My Heart At Wounded - Knee Ernest Borgnine - A Grandpa For Christmas Jim Broadbent - Longford Jason Isaacs - The State Within James Nesbitt - Jekyll Najlepsza(...) - maja dwie nieznane w Polsce produkcje: "Damages" i "Longford". Jak co roku nie zabrakło wielkich nazwisk wśród nominowanych aktorów: Glenn Close, Holly Hunter, Mary-Louise Parker, Jonathan Rhys...

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger

 • Przyznano British Independent Film Award

  Podczas gali British Independent Film Awards, która odbyła się w środę, 30 października, w Londynie, specjalną nagrodą aktorską Outstanding Contribution Award, uczczono pamięć zmarłego w piątek, 25 października, irlandzkiego aktora Richarda Harrisa.

 • Najlepszy amerykański serial

  Niespodzianka! Aż cztery z sześciu nominacji do Złotego Globu dla najlepszego serial u dramatycznego otrzymały produkcje "kablówek". Honoru wielkich telewizji bronią "Chirurdzy" (ABC) oraz "House" (Fox).

 • Ian McKellen wraca jako Gandalf

  Ian McKellen, który powraca jako Gandalf w nowym filmie Petera Jacksona, uważa, że aktorzy z "Hobbita" podbiją serca widzów, tak jak obsada "Władcy Pierścieni". "Te krasnoludy są wspaniałe" - powiedział o bohaterach filmu na konferencji prasowej w Londynie.

 • Johansson czy Dench?

  Scarlett Johansson ("Vicky Cristina Barcelona", "Między słowami") zmierzy się z Judi Dench ("Skyfall", "Hotel Marigold") w walce o statuetkę dla najlepszej aktorki podczas tegorocznej edycji British Independent Film Awards. O tytuł najlepszego niezależnego filmu zagranicznego rywalizują m.in. "Blue Jasmine", "Życie Adeli" i "Frances Ha".

 • "Hobbit: Pustkowie Smauga" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Superprodukcja "Hobbit: Pustkowie Smauga", czyli dalsze przygody Bilbo, Gandalfa i drużyny Krasnoludów oraz ich podróż przez Śródziemie już dziś, 22 kwietnia, pojawia się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Hobbit" na DVD i Blu-ray: Premiera roku

  "Hobbit: Niezwykła podróż", kasowa produkcja w reżyserii zdobywcy Oscara Petera Jacksona, już od 9 kwietnia będzie dostępna na Blu - ray 3D, Blu - ray i DVD w wyjątkowej ofercie Galapagos Films.