• Informacje na temat:

  james phelps

Artykuły na temat: james phelps
 • Oprotestują pożegnanie rockmana. "Czcił szatana"

  Jeden z amerykańskich kościołów baptystycznych zamierza oprotestować uroczyste pożegnanie zmarłego 16 maja wokalisty Ronniego Jamesa Dio. Wyznawcy Westboro Baptist Church z Kansas przekonują, że artysta "czcił szatana" i "nawoływał do przemocy".

 • Gwiazdy "Harry'ego Pottera" w Rzymie

  Trzy tysiące fanów sagi o Harrym Potterze opanowało galerię handlową w Rzymie, znajdującą się obok kancelarii premiera Włoch, gdzie mogli spotkać się z trzema aktorami filmowych wersji opowieści o czarodzieju. W Wiecznym Mieście otwarto przy okazji dwie wystawy fotosów i kostiumów z filmu.

 • Bracia Tkacz - nowe gwiazdy kina?

  W filmie "Biegnij, chłopcze, biegnij" główną rolę wspólnie zagrali bracia Andrzej i (znany z "Chce się żyć") Kamil Tkacz. Tym samym dołączyli do niezwykłego grona najsłynniejszych bliźniaków kina.

 • "Harry Potter": Wystawa i premiera DVD

  W poniedziałek, 4 kwietnia, odbędzie się w Nowym Jorku uroczysta premiera DVD i Blu-ray filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część "1, który kilka dni później, 15 kwietnia trafi do sklepów! Nowojorska premiera połączona będzie z otwarciem niezwykłej wystawy poświęconej filmom z serii Harry Potter w muzeum Discovery Times Square.

 • Harry Potter jak stare kapcie

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1" ("Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1"), reż. David Yates, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 19 listopada 2010 roku.

 • Finał Harry'ego Pottera na DVD i Blu-ray

  Jedna z najbardziej dochodowych i najpopularniejszych serii filmowych dobiega końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znajdzie swój finał w dwuczęściowej superprodukcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci", której pierwsza odsłona zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 15 kwietnia.

Wideo na temat: james phelps
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...