• Informacje na temat:

  james piosenkarka

Artykuły na temat: james piosenkarka
 • Pink urodziła!

  Piosenkarka Pink (37 l.) pochwaliła się właśnie, że po raz kolejny została mamą!

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Zagraniczne media nie ustają w spekulacjach na temat powodów rozstania Mariah Carey (46 l.) i miliardera Jamesa Packera (49 l.).

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Madonna traktuje adoptowane czarnoskóre dzieci jak niewolników?! Oskarżają ją o rasizm!

  ...? Wszystko przez to, że David Ritchie i Mercy James są czarnoskórzy. To właśnie z tego względu to zdjęcie wywołało sporo kontrowersji i skojarzyło się niektórym z dawno minionymi czasami, kiedy "biali...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Mariah Carey: Majętny narzeczony rozstał się z nią!

  Mariah Carey (46 l.) miała wkrótce wyjść za miliardera Jamesa Packera (49 l.). Tymczasem zagraniczne media poinformowały właśnie o zaskakującym rozstaniu pary!

 • "Amy": Dokument o Amy Winehouse w polskich kinach

  3 lipca na ekrany brytyjskich kin trafi nowy dokument o Amy Winehouse. Usłyszymy w nim niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

 • Adele została samotną matką?!

  Gdy w październiku ubiegłego roku urodził się Angelo James, wydawało się, że już nic nie stoi na drodze do szczęścia pary. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Znajomi i przyjaciele piosenkarki(...)" - opowiada magazynowi "Star" osoba z otoczenia pary. I właśnie ponoć brakiem funduszy Konecki tłumaczy fakt, iż na razie nie poleci za ocean do Adele i swojego syna. Sama piosenkarka na brak...

 • "Amy": Nowy dokument o Amy Winehouse

  Pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanego dokumentu o Amy Winehouse. W obrazie, który na brytyjskie ekrany trafi 3 lipca, usłyszymy niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

Zdjęcia na temat: james piosenkarka
Wideo na temat: james piosenkarka
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...