• Informacje na temat:

  james piosenkarka

Artykuły na temat: james piosenkarka
 • Pink urodziła!

  Piosenkarka Pink (37 l.) pochwaliła się właśnie, że po raz kolejny została mamą!

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Zagraniczne media nie ustają w spekulacjach na temat powodów rozstania Mariah Carey (46 l.) i miliardera Jamesa Packera (49 l.).

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Madonna traktuje adoptowane czarnoskóre dzieci jak niewolników?! Oskarżają ją o rasizm!

  ...? Wszystko przez to, że David Ritchie i Mercy James są czarnoskórzy. To właśnie z tego względu to zdjęcie wywołało sporo kontrowersji i skojarzyło się niektórym z dawno minionymi czasami, kiedy "biali...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Mariah Carey: Majętny narzeczony rozstał się z nią!

  Mariah Carey (46 l.) miała wkrótce wyjść za miliardera Jamesa Packera (49 l.). Tymczasem zagraniczne media poinformowały właśnie o zaskakującym rozstaniu pary!

 • "Amy": Dokument o Amy Winehouse w polskich kinach

  3 lipca na ekrany brytyjskich kin trafi nowy dokument o Amy Winehouse. Usłyszymy w nim niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

 • Adele została samotną matką?!

  Gdy w październiku ubiegłego roku urodził się Angelo James, wydawało się, że już nic nie stoi na drodze do szczęścia pary. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Znajomi i przyjaciele piosenkarki(...)" - opowiada magazynowi "Star" osoba z otoczenia pary. I właśnie ponoć brakiem funduszy Konecki tłumaczy fakt, iż na razie nie poleci za ocean do Adele i swojego syna. Sama piosenkarka na brak...

 • "Amy": Nowy dokument o Amy Winehouse

  Pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanego dokumentu o Amy Winehouse. W obrazie, który na brytyjskie ekrany trafi 3 lipca, usłyszymy niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

Zdjęcia na temat: james piosenkarka