• Informacje na temat:

  james root

Artykuły na temat: james root
 • Slipknot: Dużo solowych projektów

  Album "Iowa", najnowsze dzieło amerykańskiej formacji Slipknot, jest jedną z najbardziej oczekiwanych w tym roku płyt. Mimo to członkowie zespołu nie spieszyli się z jego wydaniem i co chwilę angażowali się w inne projekty. Efektem tego będzie aż kilka płyt, które fani Slipknot na pewno będą chcieli mieć w swych kolekcjach.

 • Pierwszy nabytek wytwórni muzyków Slipknot

  Grupa Downthesun jest pierwszym nabytkiem wytwórni Maggot Recordings, której właścicielami są muzycy słynnej amerykańskiej formacji Slipknot. Debiutancka płyta zespołu zostanie wydana "kiedyś w 2002 roku", a jej producentem wykonawczym będzie Shawn "Clown" Crahan (#6), członek Slipknot. Jest wielce prawdopodobne, że Downthesun zobaczymy 1 lutego w katowickim Spodku, w pierwszej części koncertu Slipknot.

 • Corey Taylor: W Slipknocie byłem już wypalony

  Jak już powszechnie wiadomo, najbliższe miesiące członkowie amerykańskiej formacji Slipknot spędzą przede wszystkim na realizowaniu swoich projektów solowych. Corey Taylor, frontman zespołu, przyznał, iż bardzo potrzebował takiej przerwy ponieważ czuł się już twórczo wypalony.

 • Dream Theater: "Arena" najlepszych

  "Jak dotychczas to najlepsza widownia, jaką mieliśmy na tej trasie" - takimi słowami Mike Portnoy, perkusista Dream Theater, podsumował ze sceny gorące przyjęcie, jakie zgotowała Amerykanom 5-tysięczna widownia, zgromadzona we wtorek, 4 października, w poznańskiej "Arenie". Progmetalowi wirtuozi z Nowego Jorku przyjechali do naszego kraju na jeden koncert, w ramach trwającej właśnie europejskiej trasy promującej nowy, ósmy album "Octavarium".

 • Stone Sour na Woodstocku

  Poznaliśmy kolejnego wykonawcę, który zaprezentuje się na XVI Przystanku Woodstock - to amerykańska formacja Stone Sour.

 • Basement Jaxx: Zobacz teledysk

  Angielski duet Basement Jaxx w poniedziałek, 21 marca, wyda składankową płytę "The Singles". Pionierzy nurtu house promują ją nagraniem "Oh My Gosh", z gościnnym udziałem ciemnoskórej wokalistki Vuli Malingi. Teledysk do tego utworu możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • "Nie możesz zabić czegoś, czego nie stworzyłeś!"

  Znają ich chyba wszyscy fani ciężkiego grania. Nawet ci, którzy za muzyką Slipknot nie przepadają. Występują w kombinezonach i przykrywającymi twarze maskach,...

Wideo na temat: james root
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...