• Informacje na temat:

  james spader sekretarka

Artykuły na temat: james spader sekretarka
 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...- Red jest złym kolesiem, nie miej żadnych złudzeń to naprawdę zły człowiek! Jest miły tylko dla starszych pań - śmieje się James Spader, odtwórca głównej roli w serialu "Czarna lista", w rozmowie z naszą wysłanniczką Agnieszką Maciaszek. Aga spotkała się z aktorem 11 września w Nowym Jorku, by porozmawiać o postaci Reda, wydarzeniach jakie czekają na widzów w 3. sezonie "Blacklist" i byciu...

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (18-20 lipca) w kinach debiutują cztery filmy, które zapewnić powinny wszystkim widzom moc wrażeń: horror "Armia wilków" Neila Marshalla, komedia "Rycerze z Szanghaju" Davida Dobkina, melodramat "Sekretarka" Stevena Shainberga i fantastyczna opowieść "Hulk" Anga Lee.

 • Odważna produkcja Oprah Winfrey

  Ulubienica Ameryki, Oprah Winfrey pracuje nad interesującym projektem telewizyjnym. Jej firma produkcyjna Harpo Films wspólnie ze stacją HBO przygotowuje pilot odważnego obyczajowo serial u, napisanego przez Erin Cressidę Wilson ("Sekretarka") - czytamy w "Variety".

 • Shrek i Osioł najlepszą parą

  Shrek i Osioł, bohaterowie serii o zielonym ogrze i jego przyjaciołach, zostali wybrani najlepszą kinową parą.

 • Najbardziej seksowne sceny

  Widzowie brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel Four wybrali 100 najbardziej seksownych ujęć w historii kina i telewizji. Całą silną konkurencję pokonała scena z filmu "Dr No" (1962), w której Honey Ryder (Ursula Andress) wynurzała się z wody w białym bikini. Drugie miejsce przypadło igraszkom Sary Michelle Gellar i Selmy Blair ze zrealizowanej w 1999 roku "Szkoły uwodzenia".