• Informacje na temat:

    james stunt

Artykuły na temat: james stunt
  • "Szybcy i wściekli": Najlepsze sceny kaskaderskie 2001 roku!

    Już po raz trzeci kaskaderzy zrzeszeni w Światowej Akademii Kaskaderów przyznali swe doroczne nagrody World Stunt Awards. Aż pięć statutek otrzymał film "Szybcy i wściekli" , m.in. za najlepszą scenę samochodową i najlepszy wyczyn kaskadera-mężczyzny. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w niedzielę, 19 maja, wieczorem, w Los Angeles.

  • W niedzielę wieczorem, 20 maja, wręczono World Stunt Awards - nagrody dla najlepszych kaskaderów filmowych. Wyróżnienia przyznano po raz pierwszy, a uroczystość odbyła się w Santa Monica, w Kalifornii. Wśród nagrodzonych filmów znalazły się m.in. "Aniołki Charliego" i "Mission: Impossible 2" . Nagrody honorowe otrzymali Arnold Schwarzenegger i John Woo.

  • Video i DVD: "X-MEN 2"!

    Już 20 listopada w polskich wypożyczalniach kaset video i płyt DVD pojawia się wielkie widowisko "X-MEN 2" . Adaptacja słynnego komiksu Stana Lee o mutantach jest kontynuacją zrealizowanego w 2000 roku filmu "X-MEN" . Bohaterowie opowieści muszą tym razem stawić czoła człowiekowi, który postanowił raz na zawsze rozwiązać "kwestię mutantów"...