• Informacje na temat:

  james valentine

Artykuły na temat: james valentine
 • Prześladowczyni Bullock skazana

  Kobieta oskarżona o prześladowanie aktorki Sandry Bullock została skazana na trzy lata dozoru sądowego. 47-latka Marcia Valentine przyznała się do winy przed sądem 5 listopada.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Zamach na życie męża Sandry Bullock

  W poprzedni weekend pewna kobieta usiłowała zamordować Jesse Jamesa (38 l.), męża znanej amerykańskiej aktorki Sandry Bullock (42 l.).

 • James Franco nagrał płytę

  Gwiazdor Hollywood James Franco ("127 godzin") dołącza do grona muzykujących aktorów. Debiutancki krążek jego zespołu Daddy zwiastuje nagranie "Love In The Old Days", które swoją premierę miało 25. września.

 • ​Gwiazdy po latach: "Jezioro marzeń"

  Dawson (James Van der Beek), Jen (Michelle Williams), Pacey (Joshua Jackson) i Joey (Katie Holmes) oraz Jack (Kerr Smith) - piątka przyjaciół z uroczego, turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts, którzy razem chodzili do szkoły średniej, właśnie opuszczają rodzinne strony, by podjąć studia wyższe i rozpocząć dorosłe życie. Większość z nich: Joey, Jen oraz Jack przenoszą się do...

 • "Złoci Bogowie": Nominacje do czwartej edycji

  Kalifornijska grupa Avenged Sevenfold zdobyła w sumie aż pięć nominacji do czwartej edycji nagród "Golden Gods", przyznawanych przez brytyjską redakcję miesięcznika "Metal Hammer". Wśród faworytów są także zespoły Trivium, Bullet For My Valentine i Coheed & Cambria. Zwycięzców poznamy w połowie czerwca.

 • Bullock nadal prześladowana

  Sandra Bullock wywalczyła w sądzie trzyletni zakaz zbliżania się dla kobiety, która próbowała samochodem przejechać jej męża. Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia, gdy Bullock poprosiła Marcię Dianę Valentine, podobno ogromną fankę aktorki, by ta natychmiast opuściła jej dom.

 • Współczesny James Dean?!

  Od castingu do programu "Klub Przyjaciół Myszki Miki" po nominację do Oscara. W dekadę kariera Ryana Goslinga przeżyła prawdziwy rozkwit zamieniając dziecięcego aktora w gwiazdę światowego formatu.

 • "Hap i Leonard: Mucho Mojo": W poszukiwaniu "mojo"

  ...celowniku stróżów prawa będzie musiał udowodnić swoją niewinność. W tym samym czasie Hap (James Purefoy) stara się poradzić sobie ze śmiercią byłej żony (i wymyślić, co zrobić z jej prochami(...) (Tiffany Mack), szeryf Valentine Otis (Brian Dennehey), MeMaw (Irma P. Hall) czy Marvin Hanson (Cranston Johnson). Każda z tych postaci ma własny cel i skrywa kilka tajemnic, które widz odkrywa...

 • Prześladowana Sandra Bullock

  Sandra Bullock wywalczyła w sądzie trzyletni zakaz zbliżania się dla kobiety, która próbowała samochodem przejechać jej męża. Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia, gdy Bullock poprosiła Marcię Dianę Valentine, podobno ogromną fankę aktorki, by ta natychmiast opuściła jej dom.

Wideo na temat: james valentine
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...