• Informacje na temat:

  james woods

Artykuły na temat: james woods
 • Kochanka ujawnia SMS-y od Tigera!

  Była gwiazda filmów pornograficznych Joslyn James ujawniła SMS-y, które mają potwierdzać jej romans ze słynnym golfistą Tigerem Woodsem . Jest też gotowa przedstawić bardziej pikantne informacje.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Mąż Bullock na odwyku dla seksoholików

  Jesse James , mąż Sandry Bullock , który według ostatnich doniesień zdradzał ją z co najmniej czterema kobietami, zgłosił się podobno na odwyk dla seksoholików.

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • Dusza i ciało

  Na izbę przyjęć trafia sparaliżowany mężczyzna na wózku inwalidzkim, który ma problemy z oddychaniem. Jego stan jest dramatyczny. Lekarze i pielęgniarki rozpoznają w nim słynnego biochemika Nate'a Lennoxa (James Woods). Są zszokowani postępem jego choroby. Abby nalega, by go ratowano. Najpierw sama udrażnia jego drogi oddechowe, a potem decyduje się przeprowadzić tracheotomię, pomimo iż w tym...

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  ...show-biznesu nie zabrakło Lady Gagi, która zajęła czwartą pozycję z sumą 62 milionów dolarów, za Beyonce Knowles (87 milionów) oraz twórcą filmu "Avatar" Jamesem Cameronem (210 milionów dolarów). Przy(...) według magazynu "Forbes" oraz ich zarobki w ciągu ostatnich 12 miesięcy: 1. Oprah Winfrey - 315 mln USD 2. Beyonce Knowles - 87 mln USD 3. James Cameron - 210 mln USD 4. Lady Gaga - 62 mln USD 5. Tiger...

 • Woods zamiast Brando

  James Woods ( "Sprawa honoru. Córka generała" , "Męska gra" ) zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.

 • Kto zgarnie Emmy?

  Pierce Brian F. O'Byrne - Mildred Pierce Tom Wilkinson - The Kennedys Paul Giamatti - Too Big To Fail James Woods - Too Big To Fail...

 • James Woods z 20-latką

  James Wood pojawił się na premierze swego najnowszego filmu u boku 20-letniej piękności. Okazało się, że Kristen Bauguess jest aż o 46 lat młodsza od aktora.