• Informacje na temat:

  jamie foxx komik

Artykuły na temat: jamie foxx komik
 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10

 • Jason Sudeikis: Więcej czasu z Jennifer Aniston

  Mimo że w komedii "Szefowie wrogowie 2" Jason Sudeikis tworzy ekranowy tercet z Jasonem Batemanem i Charliem Dayem, jego najczęstszą kinową partnerką jest Jennifer Aniston. "Tym razem mieliśmy dużo więcej czasu dla siebie" - chwali współpracę z seksowną aktorką Sudeikis. Film "Szefowie wrogowie 2" ukazał się właśnie na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Jamie Foxx jako Martin Luther King?

  Laureat Oscara Jamie Foxx, którego ostatnio mogliśmy oglądać jako prezydenta USA w filmie akcji Rolanda Emmericha "Świat w płomieniach", teraz chciałby wcielić się w rolę Martina Luthera Kinga.

 • Usher: "Wymarzone dziewczyny"?

  Usher, jeden z najpopularniejszych ostatnio wokalistów r&b, być może dołączy do obsady filmu "Dreamgirls", adaptacji musicalu znanego z Broadway'u. W obrazie Billa Condona prawdopodobnie pojawią się także Beyonce, wokalistka Destiny's Child, Jamie Foxx (zdobywca Oscara za "Ray", biografię Ray'a Charlesa) i komik Eddie Murphy.

 • Dołączy do obsady nowego filmu Tarantino

  Amerykański aktor i komik Jonah Hill potwierdził udział w najnowszej produkcji Quentina Tarantino "Django". Początkowo aktor odrzucił jedną z ról ze względu na problemy z ustaleniem terminarzu.

 • Mel B: Czyje to dziecko?

  Angielska piosenkarka Melanie Brown (ex Spice Girls) i znany amerykański komik Eddie Murphy zostali sobie oficjalnie przedstawieni w czerwcu zeszłego roku i natychmiast coś między nimi zaiskrzyło. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

 • Twoja niewolnica Britney

  Publiczną premierę nowego utworu Britney Spears, zatytułowanego sugestywnie "I'm A Slave 4 U", wyznaczono na 6 września. Britney zaśpiewa go podczas uroczystej gali z okazji wręczenia nagród MTV Video Music Awards.

 • Raper już nie jest obrażony

  Kanye West zaśpiewa na zakończenie niedzielnej (7 września) gali MTV Music Video Awards w Los Angeles rok po tym, jak zapowiedział, że już nigdy tam nie wystąpi.

Wideo na temat: jamie foxx komik
 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).