• Informacje na temat:

  jan a.p. kaczmarek

Artykuły na temat: jan a.p. kaczmarek
 • Na pogrzeb Jana Kulczyka może przybyć nawet 5 tysięcy osób! Stypa w Starym Browarze w Poznaniu!

  Jan Kulczyk (†65 l.) znał się z największymi i najzamożniejszymi tego świata. Większość z nich zawita na jego pogrzeb do Poznania!

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Paul Wesley w Polsce

  ...aktorem. Ufam, że jego popularność wśród młodych widzów sprawi, że wielu z nich odwiedzi nasz festiwal - powiedział Jan A.P. Kaczmarek. 28-letni aktor polskiego pochodzenia, znany jest szerokiej(...) natychmiast zamieścił na Twitterze wiadomość o Festiwalu Transatlantyk, która dotarła do kilkuset tysięcy jego fanów - powiedział Jan A.P. Kaczmarek. Aktor podkreślił, że Festiwal Transatlantyk porusza...

 • Oscar dla "Idy" dodaje nam odwagi

  To dodaje nam odwagi; granica raz przekroczona będzie łatwiejsza do kolejnego przekraczania w przyszłości - tak przyznaną za "Idę" Pawła Pawlikowskiego statuetkę w kategorii obraz nieanglojęzyczny skomentował kompozytor Jan A.P. Kaczmarek.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • Ok. 250 filmów na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Ok. 250 filmów dokumentalnych i krótkometrażowych, w większości pokazywanych w Polsce po raz pierwszy, będzie można obejrzeć podczas tegorocznego 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego (KFF). Impreza potrwa od 31 maja do 7 czerwca.

 • Rozpoczął się 55. Krakowski Festiwal Filmowy

  Premierą filmu "Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz" w reż. Krzysztofa Kopczyńskiego rozpoczął się w niedzielę, 31 maja, 55. Krakowski Festiwal Filmowy. W programie imprezy, która potrwa przez tydzień, znalazły się projekcje ok. 250 filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych.

 • Jan A.P. Kaczmarek nagrywa

  Jan A.P Kaczmarek, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", skończył wspólnie z Polską Orkiestrą Radio wą nagrywanie ścieżki dźwiękowej do filmu węgierskiego reżysera Lajosa Koltai "Evening". W obrazie zagrały Vanessa Redgrave, Glenn Close i Meryl Streep.

 • Nagrodzony Jan A.P. Kaczmarek

  Jan A.P. Kaczmarek ( "Boże skrawki" , "Niewierna" ), znany polski kompozytor pracujący od lat w Hollywood, otrzymał nagrodę "Outstanding Film Composition Award" za muzykę do filmu "Marzyciel" . Wyróżnienie przyznało Stowarzyszenie Krytyków Amerykańskich (The National Board of Review).

 • Jan A.P. Kaczmarek: Sylwetka

  Polski kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , znany jako autor muzyki do filmów Agnieszki Holland , a także "Quo vadis" Jerzego Kawalerowicza został we wtorek, 25 stycznia, nominowany do Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" Marca Forstera. Za muzykę do tego filmu Kaczmarek nominowany był także do Złotych Globów. Nagrodę otrzymał ostatecznie Howard Shore za muzykę do "Aviatora" . Do Oscara Shore

Zdjęcia na temat: jan a.p. kaczmarek