• Informacje na temat:

  jan borysewicz -rodzina

Artykuły na temat: jan borysewicz -rodzina
Zdjęcia na temat: jan borysewicz -rodzina
Dyskusje na temat: jan borysewicz -rodzina
 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  To jest ten Janek Borysewicz z Papa Dance?

 • Re: Maraton z "MacGyverem"

  ze znanych facetów chyba najbardziej przed dziadkowatym wyglądem obronili się Jean Michel Jarre i u nas Jan Borysewicz.

 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  Anna Wyszkoni, Marek Piekarczyk czy Jan Borysewicz...tak to sa gwiazdy polskiej muzyki. ALE NIE TEN 12 LETNI DZIECIAK! Tak szybko pompuja na sile kariere tego dzieciaka, ze niedlugo wsadza ja jako jurorke do programu The Voice of Poland.

 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  "W produkcji będą brały udział między innymi gwiazdy muzyczne: Viki Gabor, Marek Piekarczyk czy Jan Borysewicz". Nie no, to już mega przegięcie. Stawiać jakąś lolitkę, która raz czy dwa razy wyszła na scenę na równi z Artystami (celowo z dużej litery), którzy mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie, talent i poważanie publiczności to jakiś żart. Kiepski zresztą.

 • Re: "Kaprys losu": Najkrótszy serial TVN składał się z... jednego odcinka, choć miał zadatki na hit!

  Pytanie do Polaków. Kinga Preis to wrocławianka. Wiedzieliście o tym? Ja, jako wrocławianin, ubolewam nad tym, że jak jakiś mieszkaniec mojego miasta stanie się sławny w Polsce, to nikt nie wie ze jest on wrocławianinem, przeciwnie do mieszkańców innych miast. Takich przykładów jest multum. Jan Borysewicz, Czarek Gmyz, Tadek Drozda i inni. Co o tym sądzicie?

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  o kompozytorów, liderem jest Lipko, który napisał największe hity dla Budki Suflera, Anny Jantar, Urszuli czy Izabeli Trojanowskiej. Dzięki hitom ciągle puszczanym w radiach potrafi zarobić na tantiemach 2 miliony rocznie. W czołówce jest też Beata Kozidrak, która pisze i komponuje dla Bajmu. Ona też zbliża się do 2 milionów. Ponad milion potrafią zgarnąć rocznie Jan Borysewicz, Robert Gawliński, Kayah