• Informacje na temat:

  jan dąbrówka

Artykuły na temat: jan dąbrówka
 • Natalia Kukulska może być dumna z córki. Anna Dąbrówka jak Anna Jantar!

  Natalia Kukulska (42 l.) i Michał Dąbrówka (46 l.) mogą być dumni z tak utalentowanych dzieci. Jan świetnie gra na instrumentach, a Anna uwielbia występować i ma niezwykły głos. Fani aż oniemieli i ochrzcili już ją... "małą Anną Jantar".

 • Natalia Kukulska zaśpiewała dla Jana Pawła II

  W środę, 19 grudnia, w Watykanie, w Auli Pawła VI, na audiencji generalnej u Ojca Świętego, wśród tysięcy pielgrzymów z całego świata, znalazła się także Natalia Kukulska. Popularna wokalistka wraz ze swoim zespołem zaśpiewała kilka kolęd.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka chcą odnowić przysięgę małżeńską!

  W kościele, w którym Natalia Kukulska (40 l.) i Michał Dąbrówka (44 l.) brali ślub, a ich dzieci były chrzczone, niedługo odbędzie się kolejna niezwykła uroczystość. Wokalistka i jej mąż jeszcze przed porodem zdecydowali, że właśnie tam już wkrótce odnowią przysięgę małżeńską.

 • "Bielska Zadymka Jazzowa" po raz czwarty

  W dniach 24-27 stycznia w Bielsku-Białej odbędzie się czwarta edycja festiwalu "Bielska Zadymka Jazzowa". Impreza tegoroczna będzie mieć szczególny charakter, gdyż podczas jej trwania odbędzie się oficjalna premiera nowej płyty Anny Marii Jopek. Wokalistka będzie jedną z gwiazd, które uświetnią festiwal koncertem.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: To było wielkie zagrożenie dla ich małżeństwa!

  Nie rozstają się ani na chwilę. W środowisku show-biznesu Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka (47 l.) uchodzą za wzór związku.  Sami nie lubią lukrować swojego życia. Nie ukrywają, że mieli też(...), rozstała się z nim.  Z powodu tej traumy mama, Anna Jantar, bała się alkoholu i nie cierpiała, gdy jej mąż, Jarosław Kukulski, pozwalał sobie na zakrapiane imprezy.  Kiedyś, w czasie jej ciąży, spędził...

 • Natalia Kukulska została mamą

  O trzy tygodnie wcześniej niż przewidywali lekarze przyszedł na świat syn Natalii Kukulskiej. Jaś, bo takie chłopczyk otrzymał imię, urodził się w dniu swych imienin, 24 czerwca. Ważył 3,2 kg i mierzył 52 centymetry.

 • Natalia Kukulska: Ponowny ślub w Stanach!

  Natalia Kukulska (41 l.) i Michał Dąbrówka (45 l.) są razem od blisko osiemnastu lat. W branży ten związek uznawany jest za wręcz idealny. Przypieczętowaniem ich miłości ma być ślub w Las Vegas, który planowali na początku znajomości. W połowie stycznia z całą rodziną lecą na ferie do USA, by odpocząć i... ponownie złożyć małżeńską przysięgę. Świadkami będą ukochane dzieci...

 • Natalia Kukulska będzie przykładną mamą

  Natalia Kukulska, piosenkarka, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a latem zostanie mamą, bardzo przejmuje się nową rolą. Czyni już zresztą pierwsze przygotowania, aby dziecku niczego nie brakowało.

 • Tak Natalia Kukulska świętuje 18. rocznicę ślubu! Uroczo!

  Natalia Kukulska (41 l.) i Maciej Dąbrówka (46 l.) właśnie obchodzą 18. rocznicę ślubu i pochwalili się w jaki sposób spędzają ten wyjątkowy dzień!

 • ...-Z, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, Robert i Agnieszka Filochowscy z "Rolnik szuka żony", Bartek Królik z żoną - to m.in. oni w 2017 roku zostali rodzicami!