• Informacje na temat:

  jan englert plotki

Artykuły na temat: jan englert plotki
 • Jan Englert popiera decyzję córki

  Udział Heleny Englert (17 l.) w popularnym serialu "Barwy szczęścia" spowodował serię ataków na jej osobę. Nastolatka podjęła decyzję o zakończeniu przygody z tasiemcem. Dumy nie kryje tata Jan Englert (74 l.).

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Syn Jana Englerta dostał pracę w Teatrze Narodowym

  Dla Jana Englerta (74 l.) była to trudna decyzja. Miał obawy, czy zatrudnienie syna Tomasza (47 l.) jako fotografa w kierowanym przez niego Teatrze Narodowym nie wywoła niepotrzebnych plotek - w zespole teatru jest już przecież jego żona Beata Ścibakówna. Zaryzykował.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  Późno dojrzał do świadomego ojcostwa. Może dlatego dla córki stracił głowę?

 • Helena Englert szykuje się na studia w Londynie. Trudna rozłąka z rodzicami

  Idą wielkie zmiany. W rodzinie Beaty Ścibakówny (50 l.) i Jana Englerta (75 l.) szykuje się bolesne rozstanie. Córka pary, Helena Englert, osiągnęła już pełnoletność i wkrótce wyfrunie z gniazda. I to daleko, bowiem ponoć marzy o studiach w Londynie…

 • Szapołowska przegrała w sądzie

  Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście oddalił w piątek powództwo Grażyny Szapołowskiej. Znana aktorka domagała się przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolnił ją dyrektor narodowej sceny Jan Englert.

 • Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Skrzynecka gratuluje!

  Na początku marca Kożuchowska przedstawiła dyrektorowi Teatru Narodowego Janowi Englertowi zwolnienie lekarskie. Od tego dnia cały teatr żyje tylko jednym - Małgosia jest w ciąży! O dziecku aktorka marzyła od ponad pięciu lat. W wywiadach mówiła: "Tak, chciałabym być mamą. Jeżeli ma być mi dane coś tak pięknego, jak macierzyństwo, będę szczęśliwa". Nic dziwnego, że teraz, kiedy wreszcie się...

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

 • Ścibakówna odeszła od męża

  Żona Jana Englerta (68 l.) udowodniła, że ma sporo odwagi w podejmowaniu decyzji. Własnie rozstała się z mężem. Na szczęście tylko na gruncie zawodowym.

 • "Czas honoru": To jeszcze nie koniec!

  Lubi mamę Wandy, Helenę, którą gra w "Czasie honoru". - To rola służebna. "Używamy" jej wtedy, gdy jest nam potrzebna jako tło głównego nurtu wydarzeń - przyznaje Ewa Wencel, która jest także współscenarzystką serialu.

Wideo na temat: jan englert plotki
 • "Diagnoza": Jan Englert jako czarny charakter?

  Oliwier (Jan Englert) rzuci nowe światło na przeszłość oraz związek Leśniewskiej i Artmana, niegdyś dwójki tak zakochanych w sobie ludzi, dziś zaciekłych wrogów. Zobaczcie, co powiedział nam o swoim bohaterze oraz plotkach dotyczących jego rodziny Jan Englert!