• Informacje na temat:

  jan englert rodzice

Artykuły na temat: jan englert rodzice
 • Jan Englert popiera decyzję córki

  Udział Heleny Englert (17 l.) w popularnym serialu "Barwy szczęścia" spowodował serię ataków na jej osobę. Nastolatka podjęła decyzję o zakończeniu przygody z tasiemcem. Dumy nie kryje tata Jan Englert (74 l.).

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna tęsknią za córką!

  Helena Englert (19 l.) właśnie wyjechała na upragnione studia do Nowego Jorku i jej rodzice bardzo to przeżywają. Najwyraźniej nie mogą pogodzić się z decyzją córki, bo polecieli za nią aż do Stanów Zjednoczonych!

 • Popiełuszko na Jasnej Górze

  Zdjęcia do fabularnego filmu o życiu i męczeństwie księdza Jerzego Popiełuszki nagrywane będą w weekend na Jasnej Górze. Tłem będą uroczystości 25. Pielgrzymki Ludzi Pracy, którą w stanie wojennym zapoczątkował zamordowany w 1984 roku kapelan "Solidarności".

 • Jan Englert chce spełnić marzenie córki

  Rodzice 18-letniej Helenki, Jan Englert (75 l.) i Beata Ścibakówna (50 l.) nie kryją dumy ze swojej pociechy. Ich radość związana jest z profesjonalnym podejściem ich córki do aktorstwa. Oboje(...). Ona była studentką warszawskiej PWST, on wykładowcą tej uczelni. Zauroczenie przerodziło się w miłość, tak silną, że Englert, dla młodszej od siebie o ćwierć wieku ukochanej, zdecydował się po 33

 • Fani tęsknią za Pieńkowską

  Wieść niesie, że po długiej przerwie uwielbiana przez widzów Małgorzata Pieńkowska wróci do "M jak miłość". Prawdą jest, że widzowie bardzo chcą, by jej bohaterka, pełna ciepła i uroku Marysia, znów gościła w ich domach.

 • Jan Englert martwi się o córkę! Niedawno przeszła trudne chwile!

  Wkrótce córka Jana Englerta (76 l.) i Beaty Ścibakówny (51 l.) rozpocznie studia w szkole w Nowym Jorku. Są dumni, a jednocześnie pełni obaw. Helena (19 l.) jest ogromnie wrażliwą osobą. Niedawno przypłaciła to załamaniem nerwowym.

 • W lutym premiera "Popiełuszki"

  Premiera filmu fabularnego "Popiełuszko", opowiadającego o zamordowanym w 1984 r. kapelanie "Solidarności", odbędzie się 16 lutego w Teatrze Wielkim w Warszawie. Dzień później film będzie pokazany na Jasnej Górze - podało biuro prasowe sanktuarium.

 • Jan Englert ma problem z córką?

  Niedawno Beata Ścibakówna (48 l.) i Jan Englert (73 l.)odpoczywali nad Bałtykiem. W Trójmieście brali udział w turnieju tenisowym gwiazd.  Oboje od lat są fanami tego sportu. Rodzicom nie kibicowała jednak ich córka, 16-letnia Helena. Jan Englert nie ukrywa, że ostatnio trudno mu się z nią dogadać.  "Dorastająca panienka miewa kłopoty z porozumiewaniem się z kimkolwiek, nie tylko ze mną. Teraz...

 • Takich scenarzystów już nie ma

  "Jerzy Stefan Stawiński. Scenariusze filmowe" to tytuł książki poświęconej współtwórcy polskiej szkoły filmowej, wybitnemu scenarzyście, autorowi tekstów, na podstawie których powstały m.in. "Kanał" Andrzeja Wajdy oraz "Eroica" i "Zezowate szczęście" Andrzeja Munka.

Zdjęcia na temat: jan englert rodzice
Dyskusje na temat: jan englert rodzice