• Informacje na temat:

  jan i jerzy englert

Artykuły na temat: jan i jerzy englert
 • Małgorzata Kożuchowska: Dlaczego Jan Englert nie ma do niej serca?

  ..., dłużej niż pani Małgorzata. Nie jest to zastępstwo, tylko równorzędna odtwórczyni tej roli - powiedział jakiś czas temu Jan Englert. Małgorzata wprawdzie kilka razy zapowiadała, że jest gotowa, by wrócić(...) czasie w programie "Bitwa na głosy". Mimo wszystko dzisiaj w teatrze mówi się, że dla aktorki nie ma roli. Nie ma jej kto poprowadzić, jak we wcześniejszych latach. Jan Englert uważa, że decyzja...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Jan Englert w roli nowego faceta Ireny!

  Na drodze Ireny (Dorota Kolak) pojawi się atrakcyjny mężczyzna - Michał Drzewiecki, w roli którego zobaczymy Jana Englerta. Czy ułoży sobie z nim życie?

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Szapołowska: Tęsknię za Englertem

  Grażyna Szapołowska (59 l.) wyznaje, że źle znosi toczący się między nią a Janem Englertem proces.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Odwrócili się od Szapołowskiej

  Jeszcze pół roku temu Grażyna Szapołowska (59 l.) była pewna, że wygra ten proces. ​Po trwających wciąż przesłuchaniach świadków w sprawie przywrócenia jej do pracy w zespole Jana Englerta, dyrektora Teatru Narodowego, aktorka nie jest już tego tak pewna.

 • Andrzej Wajda na finale projektu Kino Wolność

  Projekt społeczny Kino Wolność, realizowany w ramach obchodów 25-lecia polskiej wolności będzie miał swój finał w czwartek, 29 stycznia, w Krakowie. W uroczystym zamknięciu projektu swój udział potwierdził jego ambasador - Andrzej Wajda.

 • "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  Anka i Jerzy wezmą ślub i uratują swój lokal "Przepis". Beatka wpadnie w ramiona Żabci, a Michał pojedna się z córką. Jednak aby do tego doszło, nie obędzie się bez sprytnej intrygi!

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: jan i jerzy englert
Dyskusje na temat: jan i jerzy englert
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  najprawdopodobniej: Robert Gonera, Helena Englert, Joanna Sydor, Leszek Zduń, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Eryk Lubos, Mirosław Siedler, Karol Śliwiński, Jakub Mróz, Kamil Mróz, Emilia Krakowska, Katarzyna Galica, Dariusz Siastacz, Marek Kossakowski, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki, Patryk Cierniejewski, Jan Janga Tomaszewski, Aleksandar Milićević, Aleksandra Hamkało, Norbert Kaczorowski, Zbigniew