• Informacje na temat:

  jan jakub kolski romans

Artykuły na temat: jan jakub kolski romans
 • "Klan": Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  ...w głośnym filmie Jana Jakuba Kolskiego  "Wenecja". Młody artysta ma na swoim koncie dwie indywidualne nagrody aktorskie: obie za rolę w etiudzie szkolnej "Żar" (nagrody dla najlepszego aktora na(...) (Kasia Jaworska). Pikanterii temu niech doda fakt, że młoda Borecka straci głowę dla przystojnego nauczyciela. Pytanie, czy wuefista zdecyduje się na romans z uczennicą, na razie pozostawiamy otwarte...

 • Sporo niespodzianek

  ...wybrańcem będzie światowej sławy petersburski okulista Vadim. W jego rolę wcieli się rosyjski aktor Andriej Biełanow, znany polskiej publiczności z filmu Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i Pszczoły(...) zostanie Tamara (Beata Kawka). W redakcji pomagać jej będą Janusz (Zbigniew Suszyński) i Majka (Ilona Pietruczuk). Póki co autorzy nie chcą zdradzić, czy przedsięwzięcie okaże się sukcesem. Nie wiadomo...

 • "Zabić bobra" Kolskiego nareszcie w kinach

  21 marca do kin trafi film Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra", wyprodukowany w 2012 roku. W rolach głównych zobaczymy Eryka Lubosa i debiutującą na wielkim ekranie Agnieszkę Pawełkiewicz.

 • "Zabić bobra" : Trzeba zabić tę miłość!

  "Zabić bobra" to histeryczna i niezgrabna opowieść o traumie i szaleństwie, w jakie popada żołnierz wracający do domu z afgańskiego frontu.

 • "Zabić bobra" w kinach dwa lata po premierze

  Dwa lata po światowej premierze na ekrany kin wchodzi "Zabić bobra" Jana Jakuba Kolskiego. Film uznanego reżysera, autora m.in. "Jańcia Wodnika" i "Wenecji", powstawał bez wsparcia finansowego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.