• Informacje na temat:

  jan jakub kolski związek

Artykuły na temat: jan jakub kolski związek
 • Tak Grażyna Błęcka-Kolska wypełnia testament tragicznie zmarłej córki

  Grażyna Błęcka-Kolska (56 l.) utrzymuje dobre kontakty z byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim (62 l.) Okazuje się, że czasami opiekuje się nawet jego córką z nowego związku. Oprócz tego założyła także fundację i zorganizowała wystawę fotografii córki. W ten sposób wypełnia testament tragicznie zmarłej Zuzanny.

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • "100 lat Kinematografii Kolskiej"

  13 stycznia w Łodzi, odbędzie się uroczystość "100 lat w kinie, czyli filmowa historia rodziny Kolskich", będąca uhonorowaniem wielopokoleniowej tradycji filmowej, której początek dała projekcja w kinie Theatre Optique Parisien 13 stycznia 1907 roku na ul. Piotrkowskiej 15 w Łodzi.

 • Zmieniły go... jaskinie

  Polska publiczność zna i ceni filmy oraz spektakle teatralne Jana Jakuba Kolskiego, ale większość nie wie, iż ma on na swoim koncie również wiele filmów dokumentalnych, inspirowanych jego miłością do gór i jaskiń.

 • Festiwal Filmów Niezwykłych

  Przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum" ma być największą atrakcją tegorocznego III Festiwalu Filmów Niezwykłych w Sandomierzu. Impreza odbędzie się w dniach od 24 do 30 kwietnia w miejscowym Domu Katolickim - dawnym kinie "Wisła". W przedpremierowej projekcji zapowiedzieli swój udział twórcy filmu - reżyser Jan Jakub Kolski i aktorzy: Grażyna Błecka-Kolska

 • Camerimage: Polska Złota Żaba!

  Artur Reinhart, operator filmu "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego, otrzymał Złotą Żabę - najważniejszą nagrodę 18. edycji festiwalu Plus Camerimage.

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.

 • "Wenecja" otworzy rosyjską "Wisłę"

  "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego - filmowa opowieść o magicznej podróży małego chłopca do perły Adriatyku - otworzy tegoroczny Festiwal Filmów Polskich w Rosji "Wisła". W ceremonii otwarcia w jednym z najstarszych kin moskiewskich zaśpiewa Chór Aleksandrowa.

 • Polskie filmy w moskiewskim kinie

  Pokazem obrazu "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego rozpocznie się w piątek w Moskwie 4. Festiwal Filmów Polskich "Wisła". Przegląd potrwa do 5 maja. Moskiewscy miłośnicy polskiego kina zobaczą ponad 60 filmów, w tym najlepsze produkcje 2010 roku.

 • Polskie filmy w Moskwie

  Pokazem obrazu "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego w piątek, 15 kwietnia, rozpoczął się w Moskwie 4. Festiwal Filmów Polskich "Wisła". Przegląd potrwa do 5 maja. Moskiewscy miłośnicy polskiego kina zobaczą ponad 60 filmów, w tym najlepsze produkcje 2010 roku.