• Informacje na temat:

  jan jankowski

Artykuły na temat: jan jankowski
 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jankowski zaprzyjaźnili się na planie "Ułaskawienia"

  ..., współpartnera z planu. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", z Janem Jankowskim (56 l.), bo to on gra jej męża, połączyła ją przyjaźń. Spotkali się wcześniej przy produkcji Kolskiego "Pogrzeb(...) u terapeuty. - Już wiem, że bez pani Kasi nie dałabym rady - ocenia sytuację dziś, po zakończeniu terapii. Pomocną dłoń wyciągnął też do niej były mąż, Jan Jakub Kolski (61 l.), powierzając jej...

 • "Polskie gówno" w kinach od 6 lutego

  "Polskie gówno" - demaskujący kulisy show-biznesu film Grzegorza Jankowskiego według scenariusza Tymona Tymańskiego - wejdzie do kin 6 lutego 2015.

 • Jan Jankowski z serialu "W labiryncie" po latach!

  Jan Jankowski (53 l.), odtwórca roli Pawła Hanisza w serialu "W labiryncie", jest prawdziwym łamaczem niewieścich serc!

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

 • Jan Jankowski: Ulubieniec kilku milionów Polek

  Zawsze, kiedy pojawia się na ekranie, wywołuje westchnienia wielu kobiet. Jan Jankowski (52 l.) od samego początku swojej aktorskiej drogi w nieprawdopodobny sposób czaruje spojrzeniem. Nie dało się tego nie zauważyć, gdy w 1984 roku debiutował w filmie "To tylko rock" u boku Krystyny Jandy. Już wtedy podbił serca damskiej części publiczności. A gdy cztery lata później zaczął grać rolę Pawła...

 • "Polskie gówno": Za kulisami polskiego show-biznesu

  " w reżyserii Grzegorza Jankowskiego trafi do kin 6 lutego.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Los nie szczędził jej ciosów

  ..." - wspominała Jadwiga Jankowska-Cieślak (65 l.) swoje dzieciństwo w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". "Uważał, że poprzez ból dojdziemy do lepszej świadomości. Mama wtedy płakała, ale słowo ojca było dla(...) wojny. Mama pracowała w Lublinie, w niemieckiej firmie, jako sekretarka, gdzie spotkała rewidenta Kazimierza Jankowskiego, w którym się zakochała. Niedługo po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ...wykopywało z grobu, a dziad-kowie go trzy razy grzebali. No i dziadkowie jadą, by go pochować tam, gdzie jest cicho i spokojnie" – opowiada reżyser. Ojca zagra Jan Jankowski. W postać matki zabitego, czyli(...) były mąż, Jan Jakub Kolski (61 l.). Zagra główną rolę w jego nowym filmie „Ułaskawienie”.  "To nie jest mój podarunek dla Grażyny, to nie jest gest, po prostu ona jest najlepszą kandydatką do tej roli...

 • "Polskie gówno": Wrażliwe osoby niech nie oglądają

  Tydzień przed kinową premierą "Polskiego gówna" producenci "wściekłego musicalu" zaprezentowali nowy, "niezależny" trailer produkcji, opatrując go etykietką "hardcore line". "Wrażliwe osoby niech nie oglądają" - przestrzegają twórcy.

Zdjęcia na temat: jan jankowski
Wideo na temat: jan jankowski
 • „Świat według Kiepskich”: Co Jan Jankowski lubi w serialu?

  - Uwielbiam tu przyjeżdżać – mówi Jan Jankowski, który w „Świecie według Kiepskich” zagrał już wiele ról

 • "Pierwsza miłość": "Cena nie gra roli"

  Wielki dzień w życiu Aśki (Paulina Gałązka)! Dziewczyna zaprasza Grzegorza (Jan Jankowski) i Grażynę (Grażyna Wolszczak) na obiad. Chce, aby poznali Tymoteusza (Piotr Gawron-Jedlikowski) i wyrazili zgodę na to, żeby z nią zamieszkał. Jakie chłopak zrobi na nich wrażenie? Czy go zaakceptują? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 6. odcinka

  narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności. Ojciec Wiktora (gościnnie: Jan Jankowski) ma zawał. Chłopak(...), na którym poznaje tajemniczego Filipa (gościnnie: Mateusz Janicki). Od pierwszego wejrzenia czują przyciąganie. Spędzają magnetyczny wieczór. Wiktor robi Basi żenującą scenę zazdrości.

Dyskusje na temat: jan jankowski