• Informacje na temat:

  jan jankowski i jego dzieci

Artykuły na temat: jan jankowski i jego dzieci
 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Los nie szczędził jej ciosów

  ...dzieciństwo Jankowskiej dalekie było od ideału. Jej ojciec, generał brygady, rządził w domu niepodzielnie. Choć jego żona przed wojną dostała się na Akademię Wychowania Fizycznego, on widział ją jako(...)" - wspominała Jadwiga Jankowska-Cieślak (65 l.) swoje dzieciństwo w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". "Uważał, że poprzez ból dojdziemy do lepszej świadomości. Mama wtedy płakała, ale słowo ojca było dla...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ...były mąż, Jan Jakub Kolski (61 l.). Zagra główną rolę w jego nowym filmie „Ułaskawienie”.  "To nie jest mój podarunek dla Grażyny, to nie jest gest, po prostu ona jest najlepszą kandydatką do tej roli(...) wykopywało z grobu, a dziad-kowie go trzy razy grzebali. No i dziadkowie jadą, by go pochować tam, gdzie jest cicho i spokojnie" – opowiada reżyser. Ojca zagra Jan Jankowski. W postać matki zabitego, czyli...

 • W Gdyni rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" - zrekonstruowanego cyfrowo i na nowo zmontowanego filmu Jerzego Hoffmana - rozpoczął się w poniedziałek, 15 września, wieczorem 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. W tym roku o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy - walczyć będzie 13 filmów.

 • "Prawo Agaty": Mariusz Bonaszewski kończy 50 lat

  Mariusz Bonaszewski, czyli Nawrocki z "Prawa Agaty" i niezapomniany Krzysztof Jankowski z "M jak miłość", świętuje dziś - 26 sierpnia - 50. urodziny.

 • Startuje Festiwal Filmowy w Gdyni

  13 filmów, w tym sześć premier, znalazło się w konkursie głównym 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, który startuje 15 września. O Złote Lwy powalczą m.in. "Miasto 44" Jana Komasy, "Obywatel" Jerzego Stuhra i "Pod Mocnym Aniołem" Wojtka Smarzowskiego.

 • "Barwy szczęścia": Mogło dojść do najgorszego

  ..., mogłoby dojść do najgorszego. Za to Piotr (Piotr Jankowski) nie stanął na wysokości zadania. - Cały czas będzie bagatelizował sytuację. Gdyby Iga spotkała się ze zrozumieniem z jego strony, na(...) słońce. Jestem jego wielbicielką. Ostatnio byłaś na Sri Lance, skąd przywiozłaś tajemniczą nitkę, którą nosisz na lewej ręce. - Zawiązał mi ją mnich w świątyni buddyjskiej. To nitka, która ma mnie...

 • Agnieszka Kawiorska: Królowa Renata!

  Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, dlatego wiele razy brała udział w szkoleniach, które prowadził znany na całym świecie Bernard Hiller. - Na Zachodzie każdy szanujący się aktor ma swojego mistrza - mówi.

 • Weronika Książkiewicz w serialu

  Weronika Książkiewicz wygląda kwitnąco. Dopisuje jej zarówno uroda jak i pogoda ducha. Aktorkę spotkaliśmy na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Laury, dziewczyny gangstera, którego z kolei gra Jan Jankowski.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?