• Informacje na temat:

  jan kobuszewski rak

Artykuły na temat: jan kobuszewski rak
 • Jan Kobuszewski: Cuda się zdarzają

  ...- W tym, że moja rodzina przetrwała wojnę, widzę świadectwo wiary - powtarza Jan Kobuszewski (84 l.). I dodał, że całą okupację gorliwie się modlili, odmawiając różaniec i Litanię Loretańską. Życie(...) w bogobojnej rodzinie i sam wiary nigdy nie utracił, to jednak na wiele lat przestał praktykować. - Praca, dom, brak czasu - usprawiedliwiał się potem. Kobuszewski tak bardzo dał się porwać wirowi życia, że...

 • Jan Kobuszewski: Teraz najważniejsze jest zdrowie żony

  Jan Kobuszewski opiekuje się żoną tak, jak ona wcześniej nim.

 • ​Jan Kobuszewski świętuje 79. urodziny

  Jan Kobuszewski, czyli niezapomniany Jan Buszewski z pierwszego polskiego serialu telewizyjnego "Barbara i Jan", żartuje, że od dawna nie jest już w stanie zdmuchnąć wszystkich świeczek na swoim urodzinowym torcie, bo jest ich po prostu za dużo. Dziś - 19 kwietnia - legendarny aktor i ulubieniec widzów obchodzi 79. urodziny.

 • Żona to najwspanialszy dar, jaki dostał od losu!

  Wspaniały aktor Jan Kobuszewski, czyli Jan z pierwszego polskiego serialu "Barbara i Jan", pytany, która rola dała mu najwięcej satysfakcji, bez wahania mówi, że to rola... męża, ojca i dziadka!

 • "Ranczo" polskim serialem wszech czasów!

  ...„Ojciec Mateusz”; Jan Wieczorkowski - „Srebrny Światowid” za rolę w serialu „Czas honoru”; Joanna Fertacz - „Światowid Warmii i Mazur” dla najlepszej aktorki regionu za rolę w serialu „Cisza nad rozlewiskiem”; Janina Traczykówna i Jan Kobuszewski - „SuperŚwiatowidy” - Nagrody Specjalne Festiwalu dla aktorów występujących w pierwszym polskim serialu telewizyjnym „Barbara i Jan”. Festiwal...

 • Jan Kobuszewski ma urodziny

  Jan Kobuszewski żartuje, że od dawna nie jest już w stanie zdmuchnąć wszystkich świeczek na swoim urodzinowym torcie, bo jest ich po prostu za dużo. W piątek, 19 kwietnia, legendarny aktor i ulubieniec widzów obchodzi 79. urodziny.

 • Gwiazdy już w Międzyzdrojach

  W czwartek, 1 lipca, w Międzyzdrojach rozpoczął się IX Festiwal Gwiazd, który potrwa 4 dni. Motywem przewodnim jest twórczość Witolda Gombrowicza, a na lokalnej Promenadzie Gwiazd odsłonięte zostaną odlewy dłoni znanych reżyserów i aktorów. W czwartek wieczorem odsłonięto odlew dłoni m.in. Agnieszki Holland i Jana Kobuszewskiego.

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.