• Informacje na temat:

  jan kołakowski

Artykuły na temat: jan kołakowski
 • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska biorą ślub w Boże Narodzenie?!

  ...składającym się ze stu róż. - Dziękuję wyjątkowej osobie, która przez lata stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły - Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się...

 • Ekranizacja "Tryptyku rzymskiego"

  Od kilku miesięcy grupa filmowców ekranizuje w Bielsku-Białej "Tryptyk rzymski" Jana Pawła II - informuje "Rzeczpospolita". Film, reżyserowany przez Marka Luzara, połączy sekwencje animowane ze scenami żywego planu. Premierę, planowaną na wiosnę przyszłego roku, twórcy chcieliby zorganizować równocześnie w kraju i w Watykanie.

 • Viola Kołakowska załamana. Tomek Karolak przez problemy finansowe odwołał ślub!

  Podczas podróży do Ziemi Świętej Tomek Karolak (44 l.) dowiedział się, że teatrowi Imka grozi upadek. Zmuszony był więc odwołać ślub z Violą Kołakowską!

 • Reżyser o "Tryptyku rzymskim"

  Obraz "Tryptyk rzymski" , oparty na tekście poematu Jana Pawła II pod tym samym tytułem, "nie jest filmem o samym papieżu, lecz filmem wprowadzającym nas w świat wartości Jana Pawła II" - powiedział jego reżyser, Marek Luzar.

 • Viola Kołakowska flirtuje z Kulczykiem. Karolak wściekły!

  Polaków, a zarazem sponsor teatru, Jan Kulczyk (59 l.). Po spektaklu cała trójka wraz z grupą przyjaciół udała się do restauracji na kolację. Jednak ten wieczór nie zakończył się przyjemnie(...)". Przez cały wieczór Kulczyk prawił  komplementy Kołakowskiej, szeptał do ucha. Impulsywny Karolak nie potrafił powstrzymać targających nim emocji. Do tej pory to Viola miała powody do zazdrości, gdy...

 • Nagroda Neptuna dla Wajdy i Schloendorffa

  Reżyserzy Andrzej Wajda ( "Panny z Wilka" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) oraz kompozytor Jan AP Kaczmarek otrzymali w środę, 5 lipca, z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Nagrody Neptuna. Wręczenie statuetek odbyło się w Dworze Artusa w ostatnim dniu 11. Festiwalu Gwiazd.

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak jednak nie zamieszkają ze sobą!?

  Związek Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej od samego początku nie należał do typowych. Choć mają dwójkę dzieci, nie żyją ze sobą jak każda "normalna" para. Kilka miesięcy temu w mediach(...) będzie się nimi troskliwie zajmował. Myślicie, że Viola kiedyś doczeka się stabilizacji z Karolakiem? Niedawno był o nią szaleńczo zazdrosny, gdy flirtowała z Janem Kulczykiem...

 • "Melodie przychodzą do mnie same"

  Przez wiele lat był cenionym producentem i kompozytorem. Mimo że napisał m.in. przebój Edyty Górniak "Dotyk", mało kto o nim słyszał. Na szerokie wody wypłynął w 2005 roku, wygrywając "Festiwal Jedynki w Sopocie", a następnie wydając oratorium "Tu Es Petrus" dedykowane zmarłemu w tym samym roku Janowi Pawłowi II. Od tamtego czasu każda jego kolejna płyta osiąga przynajmniej status platynowej

 • Małgorzata Kożuchowska karmi na planie. Ma własną garderobę!

  ...z tą ekipą. Mamy pokój, gdzie mogę odpocząć, ale właściwie to ja tam tylko wpadam, aby nakarmić mojego synka - opowiada Kożuchowska. Przy Janku Franciszku zawsze czuwa opiekunka. Małgorzata chce(...) w głowie!  - Ona musi być zadowolona z siebie. Bardzo nad tym pracuje i stara się nikogo nie zawieść. A już najmniej chciałaby zawieść swoją rodzinę, bo Jan Franciszek ma być dumny z mamy - słyszymy.

 • Koniec "Bolka i Lolka": Kłopoty Studia Filmów Rysunkowych

  Bielskie Studio Filmów Rysunkowych, w którym powstało wiele słynnych filmów animowanych dla dzieci, w tym takie przeboje jak przygody Bolka i Lolka oraz psa Reksia, boryka się z coraz większymi kłopotami. Kilka dni temu dyrektor Studia, Zdzisław Kudła, zwrócił się do samorządu Bielska-Białej z propozycją przejęcia placówki, która obecnie znajduje się w gestii Ministerstwa Kultury.