• Informacje na temat:

  jan malec

Artykuły na temat: jan malec
 • Lucyna Malec z "Na Wspólnej" o chorobie córki: Nikt nie jest gotowy na taką informację!

  Życie boleśnie ją doświadczyło, ale nie straciła pogody ducha. Jej córka Zosia wkrótce wkroczy w dorosłość, choć ciągle będzie potrzebować opieki. Lucyna Malec, aktorka znana z roli Danuty Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej", jest dobrej myśli!

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • "Taniec z gwiazdami": Tego Beata Tadla i Jan Kliment chyba nie planowali

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Beata Tadla (42 l.) i Jan Kliment zatańczyli walca wiedeńskiego. Podczas występu nie obyło się bez małej wpadki. W pewnym momencie, przy jednym z podnoszeń, długa suknia dziennikarki owinęła się wokół głowy tancerza. Kliment, jak na profesjonalistę przystało, poradził sobie wzorowo z takim nieprzewidzianym elementem. Tańczył, choć przez chwilę niemal nic nie...

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Jan Englert nadal walczy z córką?! Nie chce go słuchać!

  Mogłoby się wydawać, że Jan Englert (75 l.) i Beata Ścibakówna (50 l.) problemy wychowawcze z 18-letnią córką mają już za sobą. Jednak pojawił się nowy powód do sprzeczek w ich domu.

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

 • Benefis Jana Kobuszewskiego

  Jan Kobuszewski, czyli Jan z pierwszego polskiego serialu "Barbara i Jan", hucznie świętował 55-lecie pracy artystycznej. Z okazji jubileuszu aktora Teatr Kwadrat, z którym Jan Kobuszewski związany jest już od 25 lat, zorganizował specjalne widowisko z udziałem mnóstwa gwiazd.

 • Zofia Wichłacz: Będę musiała walczyć

  Znana z roli Biedronki w filmie Jana Komasy "Miasto 44" Zofia Wichłacz zdaje sobie sprawę, że będzie obsadzana w rolach, do których predysponuje ją jej fizjonomia . Aktorka zdradza, że marzy jej się kreacja Nastazji Filipownej.

 • „Na Wspólnej”: Koszmar Żanety i Wojtka! Ich synek przepadnie bez śladu!

  W dniu swoich chrzcin mały Ludwik (Edward Jedruch), synek Żanety (Anna Guzik-Tylka) i Wojtka (Wojciech Błach), nagle zniknie. Czy to oznacza, że malec został porwany, a uroczystość i przyjęcie będą odwołane?

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

Zdjęcia na temat: jan malec