• Informacje na temat:

  jan nowak

Artykuły na temat: jan nowak
 • Działacz PiS Włodzimierz Nowak o Michale Szpaku: Czym wy się zachwycacie? To wstyd!

  Po konkursie Eurowizji na Facebooku głos zabrał działacz PiS Włodzimierz Nowak, zarzucając Michałowi Szpakowi promowanie szatana. Przy okazji zapytał: To Michał czy Michałowa?

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • "Klan": Feliks Nowak zostanie coachem

  Feliks Nowak (Jan Piechociński) po raz kolejny zaczyna nowe życie. Tym razem jako... coach personalny. W związku z nową pracą będzie wynajmował powierzchnię biurową na godziny! Poznaj szczegóły!

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • ​"Klan": Jan Piechociński świętuje 40-lecie pracy artystycznej

  W niedzielę 31 lipca minie dokładnie 40 lat od dnia, kiedy Jan Piechociński, czyli Feliks Nowak z "Klanu", zadebiutował na profesjonalnej scenie w przedstawieniu "A miłość nigdy się nie kończy..." w warszawskim Teatrze Ateneum.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • "Klan": Jan Piechociński świętuje 65. urodziny

  Jan Piechociński, czyli Feliks Nowak z „Klanu”, żartuje czasem, że mógłby śmiało kręcić kontynuacje swoich seriali i filmów sprzed lat, bo wcale się nie zmienia. W niedzielę 26 lipca aktor skończy 65 lat!

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Burza wokół werdyktu widzów "Tańca z gwiazdami". Dzięki ich głosom w finale zobaczymy nie Macademian Girl, która zdawała się faworytką, a - zdaniem jurorów - słabiej tańczącego Tomasza "Gimpera" Działowego! Sprawę skomentowała Anna Nowak-Ibisz.

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

Zdjęcia na temat: jan nowak
Dyskusje na temat: jan nowak