• Informacje na temat:

  jan pospieszalski z żoną

Artykuły na temat: jan pospieszalski z żoną
 • Jan Pospieszalski przeżył dramat. 4-letni synek zmarł w tragicznych okolicznościach

  Rodzinna tragedia nie złamała go, ale wzmocniła. Jan Pospieszalski (62 l.) stał się o wiele lepszym człowiekiem. Po tragicznej śmierci 4-letniego synka zbliżył się do Boga, uratował też małżeństwo.

 • Ian Ziering: Fajnie bujać się z nim po mieście

  ...studia. Mimo licznych romansów (m.in. trudnej relacji z Kelly) odnalazł szczęście małżeńskie w 10. sezonie serii. Jego wybranką została dziewczyna o nazwisku bardzo nam znajomo brzmiącym - Janet Sosna(...) i dziennikarza Jana Pospieszalskiego. W tym samym czasie wcielił się w rolę Fina w kultowym w pewnych kręgach filmie "Sharknado", opowiadającym o walce bohaterów z tornadem wypełnionym rekinami. Tak...

 • Karolak ma własny talk-show

  Tomasz Karolak przygotowując się do roli dziennikarza telewizyjnego śledził bacznie różne programy publicystycznie. Wśród nich szczególnie dokładnie przyglądał się tym prowadzonym przez Tomasza Lisa i Jana Pospieszalskiego. Najnowsza komedia Koneckiego i Saramonowicza "Idealny facet dla mojej dziewczyny" trafi do kin 30 stycznia.

 • 60. urodziny Emiliana Kamińskiego

  Emilian Kamiński, aktor stołecznych teatrów na Woli, Narodowego i Ateneum, reżyser, szef prywatnego Teatru Kamienica w Warszawie, odtwórca wielu ról w filmach, m.in. w "Szaleństwach panny Ewy", kończy we wtorek, 10 lipca, 60 lat.

 • Orły 2014: 10 nominacji dla filmu "Ida"

  We wtorek, 4 lutego, poznaliśmy listę nominowanych do Polskich Nagród Filmowych Orły 2014. Najwięcej szans na statuetki, aż 10, ma "Ida" Pawła Pawilkowskiego

 • Nie wierzcie artystom

  Kiedy piszę te słowa, nad moim domem szaleje burza z piorunami. Niemal każde dotknięcie klawisza wywołuje błysk na zewnątrz i straszliwy grzmot. Aż mam ciarki ze strachu. Zerkam na malutki telewizorek stojący obok. Na ekranie Krzysztof Cugowski mówi coś do tłumu ludzi.