• Informacje na temat:

  jan rokita

Artykuły na temat: jan rokita
 • Jan Rokita klepie biedę?! Zarabia tysiąc złotych, a do tego ściga go komornik!

  Tygodnik "Newsweek" donosi, że Janowi Rokicie (57 l.) i jego żonie Nelly (59 l.) nie wiedzie się ostatnio najlepiej! Były polityk pozamykał konta bankowe, a na karku ma komornika!

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski i Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Rokita gwiazdą telewizji?

  Tygodnik "Przekrój" dowiedział się nieoficjalnie, iż krakowski oddział TVP złożył propozycję prowadzenia autorskiego programu Janowi Rokicie. Jak wynika z przecieków, krakowski polityk miałby być gospodarzem programu pod roboczą nazwą "Kwadrans Rokity".

 • "Homoseksualizm to teraz moda"

  Nelly Rokita , która wraz z Tomaszem Jacykowem gościła w jednym z programów telewizyjnych, wyraziła swoją opinię o homoseksualistach. "Ta miłość jest trochę prymitywna" - powiedziała.

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Dzieci to nasz największy skarb!

  ..., Matyldzie, Józefowi, Piotrowi oraz najmłodszej latorośli Janowi Pawłowi. Aktorska para opowiedziała, bez czego nie wyobrażają sobie wielkanocnego śniadania, kto maluje u nich pisanki i czy w ich rodzinie(...) – 9-letni Józef. 4-letniego Piotrusia i 2-letniego Janka staramy się na razie trzymać jak najdalej od kuchennej aktywności. - D. F.: Oczywiście wbrew ich woli, ale dla naszego wspólnego dobra. Czytaj dalej na...

 • Nelly chce się umówić z Dodą

  Na publiczne wypowiedzi Nelly Rokity z utęsknieniem czekają przede wszystkim politycy niechętni Prawu i Sprawiedliwości, z którym żona Jana Rokita jest związana i z którego listy znalazła się w sejmowej ławie, ale śledzą je również uważnie dziennikarze, bo to prawdziwe medialne kąski.

 • Szokująca spowiedź Nelly Rokity

  Kaczyńskiego opowiada o trudnym związku z Janem Rokitą. "Nie potrafiłabym wybaczyć, gdybym się dowiedziała, że Jan ma kochankę, że jest dla kogoś milszy niż dla mnie" - zaczyna z grubej rury Nelly. I zaczyna(...): Jasiu, na dziewięćdziesiąt procent będę doradcą . On na to: Nelly, tu... i pukał się w dłoń, pokazując, gdzie mu kaktus wyrośnie. (...)". Pani Rokita skarży się, że przez 15 lat małżeństwa...

 • Kiniarze kontra reżyserzy

  Dystrybutorzy filmów oraz osoby prowadzące i zarządzające kinami popierają stanowisko Platformy Obywatelskiej w sprawie projektu ustawy o kinematografii. PO krytykuje projekt, gdyż uważa, że ustawa jest "haraczem", który poniosą podatnicy. Czołowi filmowcy polscy, głównie starszego pokolenia, bronią ustawy i przeciwstawiają się poglądom partii Rokity i Tuska.

Wideo na temat: jan rokita
 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  Nelli Rokita (59 l.) jakiś czas temu była jedną z bardziej wyróżniających się posłanek w Sejmie. Czym zajmuje się teraz? M.in. w ramach wolontariatu uczy dzieci języka angielskiego. Na pytanie, czy(...) cokolwiek na ten temat. Jak ktoś kiedyś powiedział, że jesteśmy tak mocni, że nie odpowiadamy jeden za drugiego” – ucięła temat. 20 lat temu Nelli Rokita przyznała, że choruje na nowotwór. Dwa lata później