• Informacje na temat:

  jan serce

Artykuły na temat: jan serce
 • "Jan Serce": Tego nie wiedzieliście o serialu...

  ...​W zamyśle twórców bohater miał zaprzeczać ówczesnym wzorcom. Jan mógł być lekarzem, bokserem, nauczycielem. Został jednak... kanalarzem.

 • "Jan Serce": Kultowy serial o trudnej miłości

  Miłośników starych, dobrych polskich seriali zapraszamy na reportaż, dzięki któremu zajrzymy za kulisy "Jana Serce". Posłuchajmy, jak to z tym sercem było...

 • ...kolejny atak manii. Ada ze wszystkich sił próbuje jej pomóc. Zapewnia pasierbicę, że zawsze może na nią liczyć. Jan kolejny raz zawodzi Polę. Musi wyjść w połowie jasełek, w których występuje jego córka. Nie ma jednak innego wyjścia, śpieszy się, żeby ratować Magdę, której stan znów się pogorszył. Wraz z Andrzejem przystępuje do operacji. Podczas zabiegu serce Magdy przestaje bić.

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • "Jan serce": Kazimierz Kaczor długo czekał na miłość swojego życia

  Kazimierz Kaczor, czyli niezapomniany Jan Serce w kultowego serialu "Jan Serce" i Leon Kuraś z legendarnych "Polskich dróg", nie kryje, że dopiero trzecia żona uczyniła go naprawdę szczęśliwym. - Bożena jest miłością mojego życia - mówi. W przyszłym roku aktor i jego ukochana świętować będą srebrne gody!

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego to oparta na faktach filmowa opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce.

 • Dobre serce

  Blanka nagrywa w szpitalu kolejny materiał i dostaje w redakcji awans, co nie podoba się jednej z jej koleżanek: Poli. Wiktoria pracuje z Gawryłą w Otwocku i stara się uratować chorego na serce(...) Gonciarz (Blanka), Redbad Klijnstra (Van Graaf), Piotr Garlicki (Tretter), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Piotr Garlicki (prof. Bart), Anna Czerwińska, Marek Bukowski (dr Gawryło), Jan Zmit (Góral)

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Serce i rozum

  Żebrowski (Falkowicz), Marcin Sianko (Paweł), Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Piotr Garlicki (Tretter), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Jan Zmit (Góral), Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Łukasz Żurek...

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

Zdjęcia na temat: jan serce
 • Wiktor Zborowski, czyli Bociek z „Jana Serce”
Wideo na temat: jan serce
 • "Uciekaj moje serce" z serialu "Jan Serce"

  "Uciekaj moje serce" z serialu "Jan Serce"

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...

 • Czołówka serialu "Jan Serce"

  Miłosne perypetie kanalarza z Woli

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...

Dyskusje na temat: jan serce