• Informacje na temat:

  jan suzin żona

Artykuły na temat: jan suzin żona
 • Wiedzieliście, że legendy szklanego ekranu, Irena Dziedzic (89 l.) i Jan Suzin (†82), byli kiedyś parą?

 • Jan Suzin: Niezapomniany głos

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer. Przez cztery dekady najpopularniejszy głos małego ekranu. Kryminały i westerny zapowiadał z wdziękiem przedwojennego arystokraty. Jan Suzin, który z najkrótszego występu potrafił uczynić dzieło sztuki, zmarł 22 kwietnia. 7 maja TVP Historia wyemituje dokument "Telewizja: Historia telewizji. Początki", z udziałem Suzina.

 • Jan Suzin też nie ma telewizora

  Legendarny spiker Jan Suzin (80 l.) wypowiedział się na temat kondycji dzisiejszej telewizji. Jego zdaniem nie ma w niej nic poza reklamami.

 • Jan Suzin nie żyje!

  Jan Suzin, legendarny prezenter telewizji polskiej, zmarł 22 kwietnia po długiej i ciężkiej chorobie w jednym z warszawskich szpitali. Miał 82 lata.

 • Andrzej Seweryn: Uczono mnie, by nie być obojętnym!

  W kwietniu świętował 70. urodziny, ale nie myśli o przejściu na emeryturę. Do działania mobilizuje go sporo młodsza, piąta już żona!

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • ...było zmylić jego czujność. Potem, by zobaczyć z bliska gwiazdy, wystarczyło dostać się do barku w piwnicy. Tam przy kawie, w tytoniowym dymie, przesiadywali: Edyta Wojtczak, Jan Suzin, Elżbieta Sommer(...) Stanisławy Gierkowej - wspominał jeden z ówczesnych pracowników telewizji. Żona I sekretarza miała jakoby uważać, że tylko on we właściwy sposób informuje widzów o wystąpieniach i wizytach jej męża...

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Irena Dziedzic żyje w biedzie. Podjęła szokującą decyzję!

  ...w Sopocie. Widzów fascynowały jednak nie tylko jej zawodowe dokonania, ale też miłosne perypetie, o których zawsze plotkowano. Pierwszego męża, mechanika samochodowego Janusza Bałbana, zostawiła dla kolegi z pracy, Jana Suzina (†82). Potem związała się z aktorem Ignacym Gogolewskim (84), który rozstał się dla niej z żoną, Katarzyną Łaniewską (82). A podobno był to tylko przysłowiowy wierzchołek...

 • .... Eugeniusz Pach i Jan Suzin (†82 l.) w 1955 roku zostali pierwszymi prezenterami Telewizji Polskiej. Prywatnie byli nierozłączni. - Wspólnie wystartowaliśmy, wspólnie odbieraliśmy cięgi, wspólnie pochwały, wspólnie dzieliliśmy się zdobytymi na własnej skórze doświadczeniami. W takich warunkach poznaje się człowieka na wylot - mówił Suzin o Pachu. Dzięki ujmującemu uśmiechowi Pach zyskał sympatię...