• Informacje na temat:

  jan szczęsny

Artykuły na temat: jan szczęsny
 • Wojciech Szczęsny: Jego lek na całe zło to Marina!

  ...jest i wspiera" - wyznał Wojciech Szczęsny w programie Moniki Olejnik. Gdy 12 czerwca nasza drużyna rozgrywała wygrany mecz z Irlandią Północną podczas Euro 2016 we Francji, ukochana kibicowała mężowi z całego serca. Szczęsny bronił bramki jak natchniony, nie przepuszczając żadnej piłki. W cieniu rodzinnych tragedii Ci, którzy dobrze znają piłkarza wiedzą, że miłość dodała mu skrzydeł...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Kochanka Szczęsnego: Pobił mnie, zwyzywał i zgwałcił

  ...jest ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o to, że zrobi coś takiego" - mówi rozmówca "Faktu". Przypomnijmy, że Szczęsny od matki Wojtka odszedł miesiąc po porodzie. Jego drugi syn, Jan, miał wtedy 2,5 roku. "Maciek jeszcze nie dorósł do bycia mężem i ojcem. Dlatego ja mu to darowałam. Miałam 15 lat, gdy się poznaliśmy. W wieku 20 lat urodziłam córkę, w wieku 22 lat - Janka, a kiedy miałam 24,5

 • Każda róża ma kolce

  "Czeski błąd" ("Kawasakiho růže"), reż. Jan Hřebejk, Czechy 2009, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 3 września 2010 roku.

 • Tak mieszka Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny! Ale widoki!

  ...również zaprezentowała, jak mieszka wraz ze swoim mężem, Wojtkiem Szczęsnym. Co prawda celebrytka nie zrobiła tego w śniadaniówce, a na Instagramie, jednak efekt był taki sam. Fani z pewnością już teraz zazdroszczą jej takich wnętrz! Jak wam się podobają apartamenty Szczęsnych? Robią wrażenie?

 • Wytwórnia porzuca Bena Afflecka?

  Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Daredevil" ) zaczyna płacić za straszliwą klęskę swojego ostatniego filmu - "Gigli" . Jak wieść niesie, studio Paramount zastanawia się nad rezygnacją z usług aktora przy swoim kolejnym projekcie. Gwiazdor miał znów wcielić się w postać Jacka Ryana, którego zagrał już w "Sumie wszystkich strachów" .

 • Wojciech Szczęsny nie przyszedł na ślub ojca! Wolał wakacje w Bangkoku!

  Maciej Szczęsny (50 l.) ożenił się ze swoją partnerką, młodszą od niego o 26 lat Dominiką. Na uroczystości zabrakło jednak jego syna, Wojciecha Szczęsnego (24 l.).

 • Chce zrozumieć Polskę

  "39/89 Zrozumieć Polskę" to tytuł nowego muzyczno-filmowego projektu firmowanego przez wrocławskiego wokalistę i muzyka L.U.C.-a.

 • Rusin wściekła na ministra Szyszkę! "On jest niezniszczalny. Nawet prezes nie ma na niego wpływu"

  TVN zastanawia, skąd tak mocna pozycja tego kontrowersyjnego ministra, bo ten jest wręcz "niezniszczalny"!  "Ja z argumentami ministra walczę od dawna. Jeszcze kiedy ten nieszczęsny minister był...

 • "Powstanie Warszawskie": Prawda o wojnie

  Jest w nim prawda o wojnie, której nie ma w obrazach fabularnych; takiego filmu nie zrobił jeszcze nikt na świecie - mówią o "Powstaniu Warszawskim" Magdalena Zimecka i Bartosz Putkiewicz z zespołu odpowiedzialnego za koloryzację i udźwiękowienie archiwalnego materiału.

Dyskusje na temat: jan szczęsny
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  przeciw Konstytucji 3-go Maja) Po nazwisku : - 1. Prymas Michał Jerzy Poniatowski - 2.bp.Chełmski Wojciech Skarszewski, - 3. bp. Żmudzki Jan Stefan Giedroyć, - 4. bp. Poznański Antoni Onufry Okęcki, - 5. bp. Łucki Adam Naruszewicz, - 6.bp. Wileński Ignacy Jakub Massalski, - 7. bp.Inflancki Józef Kossakowski, - 8. bp. Przemyski Michał Sierakowski. O takich kreaturach jak Szczęsny Potocki, Xawery